Concox GS503 Telefonunun Özellikleri Nelerdir

Ülkemiz her ne kadar genç bir nüfusa sahip olsa da, yaşlı nüfusta azımsanmayacak derecede azdır ve onlar için özel olarak Concox GS503 model numaralı özel bir telefon çıkartıldı. Şimdi sizlere bu telefonun yaşlılar için neden önemli olduğu hususunu aktaracağım.

Concox GS503 telefonu sayesinde, yaşınız 55 ve üzeri ise artık acil durumlarda sağlıkla ilgili durumlarda yardıma ihtiyaç duyarsanız kolayca istediğiniz mercilere ulaşabiliyorsunuz. Takip özellikli telefonlar hakkında bir şeyler duydunuz mu bilmiyorum ama sizlere şu an bahsetmekte olduğum telefonda bu özellik var. Yani, medikal destek alabileceksiniz, acil durum butonu sayesinde hastane sadece bir tık uzağınızda olacak. Çok yaşlandım, hiçbir şey bilmiyorum devri bu telefon sayesinde bitiyor.


Concox GS03 model telefon sayesinde artık hiçbir yaşlı kaybolmayacak. Telefonun içerisinde GPS modülü sayesinde her an takipte olacaklar. Ayrıca telefonun arka kısmında büyük ve turuncu bir tuş yer alıyor, acil durumda buraya bastığınız zaman sağlık merkezlerine kısa mesaj gidiyor ve yeriniz onlara iletiliyor. Böylece yolda yığılıp kalsanız dahi kısa süre içerisinde ambulans sizin yardımınıza geliyor.

Acil durumlar için özel olarak yapılan bu model sayesinde artık aileniz hakkında endişelenmenize gerek kalmayacak. Onları her an takip edebileceksiniz. Concox GS503 model telefonun 2015 yılı içerisinde birçok kişi tarafından aktif olarak kullanılması planlanıyor. Sizin de ailenizde çok yaşlı ve hasta kişiler varsa hemen onlara bu telefondan armağan edin ve gözünüz arkada kalmasın.

Concox GS503 Telefonunun Özellikleri Nelerdir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.