Samsung Gear S Özellikleri Nelerdir

samsung-gear-s-ozellikleri-ve-incelemesi

Samsung firması 2013 senesinin son çeyreğinde Note 3 modeli ile beraber Gear akıllı saatini hayranlarını tanıtmıştı. Her ne kadar türünün ilk örneği olmasa da, kalitesi ile birçok modelin önüne geçmeyi başarmıştı. Gear modeli iyi yanlarının yanı sıra olumsuz yanları ile de çok tartışıldı. Sadece akıllı telefona bağlı olarak çalışıyordu ve bataryası 1 gün demeden bitiyordu.

Gear modelinden sonra sırada serinin 2. Modeli vardı, bir takım açıkları kapatmış olsa da yine de isteneni vermemişti. Android yerine kendi yazılımını geliştiren firma Tizen isimli işletim sistemi kullanmaya başlamıştı. İlk modelden onu ayıran en büyük özellikte bu idi. Kamera ve ana tuşta yaptığı değişiklikler ile de dikkat çekmişti ki, kısa bir süre sonra da Gear S modelini tanıttı. 1 sene içinde 3 akıllı saat modeli birden, oldukça ilginçti.


Gear S akıllı saatinde Samsung epey bir kendini ilerletti, kıvrımlı ekranı ile şık görüntüsü var, diğer özelliği ise sim kart desteği sunması oldu. Samsung Gear S’teki kordon değişiklikleri oldukça şık olmuş, özellikle Swarowski taşlı model gerçekten de görmeye değerdi.

 samsung-gear-s-ozellikleri-ve-incelemesi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.