Geco Mark 2 Kamera Nedir, Özellikleri Nelerdir

Geco Mark 2 Özellikleri ve Fiyatı

Her geçen gün yeni bir teknolojik ürün karşımıza çıkıyor. Belki 20-30 sene önce filmlerde izlediğimiz pek çok şeyi artık gerçekten de görmeye başladık. Özellikle 1985 yapımı Geleceğe Dönüş filmindeki 3 boyutlu sahneler, gözlükler inanılmazdı. Geco Mark 2 ürünü de, gözlüğe takılan bir kamera modeli olarak karşımıza çıkıyor.


Şimdiye kadar pek çok kamera gördünüz ama Geco Mark 2 oldukça farklı. Gözlüğe takılan bu kameranın kullanımı oldukça kolaydır. Gözlüğe monte ettikten sonra kayda başlamak için kameranın düğmesine basın, işte bu kadar. Çalıştıktan sonra LED ışıkları devreye giriyor, sizin gözünüz nereye bakıyorsa o oradaki bütün görüntüyü kayıt ediyor. Siz tekrar düşmeye basınca kayıt duruyor. Özellikle yaşamınız macera doluysa Geco Mark 2 tam size göre olacak. Uludağ’da kayarken, hızlı bir şekilde bisiklet kullanırken, zorlu koşullarda dağa tırmanırken, yani yaşadığınız her hareketli anı artık kaydederek izleme şansına sahip olacaksınız.

Geco Mark 2 özellikleri ise oldukça etkileyici, sadece 20 gram ağırlığında ve hissetmeyeceksiniz bile, 1080p kalitesinde video kaydedebiliyor. Cihazın 100 derecelik bir görüş açıcısı var, boyutları da oldukça küçük, saniyede 30 kare çekebilir, yaklaşık 45 dakika boyunca kayıt yapabilirsiniz. SD kart takarsanız bu süreyi uzatabilirsiniz. Bu mükemmel kameranın fiyatı ise 200 Dolar olacak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.