2015 Yav He He Film Konu Özeti

2015 yılı yerli filmler için çok farklı olacak demiştik, sene başından bu yana sürekli yeni filmler geliyor ve 13 Şubat 2015 tarihinde vizyona girecek olan Yav He He filmi ile gülmeye doyacağınızdan şüpheniz olmasın.


Sabri ve Medeni Doğu Anadolu yöresinin Cirtik köyünde doğmuşlardır ve hayatlarının şimdiye kadar ki bölümünü de bu köyde geçirmişlerdir. Şimdiye kadar köylerini terk etme ihtiyacı olmayan bu ikilinin bir gün nineleri çok ağır bir şekilde rahatsızlanır. Ekonomik durumları iyi olmadığı için çok sevdikleri ninelerine ilaç alabilmek için sahip oldukları 3 tane koyunu da satmayı planlarlar. Koyunları satmak için teknolojiden yararlanırlar ve internete ilan verirler. Tabi, hemen talip çıkar ama alacak olan kişi İstanbul’da yaşamaktadır. İstanbul’a giden bu ikinin arkasından futbolu hayat felsefesi edinmiş 3 kişi de onların ardından giderler. İstanbul’a gittiklerinde sadece 3 koyundan 2 tanesini satabilmişlerdir çünkü son koyunu birileri çalmıştır. Bu sıkı arkadaşlar ise o son koyunlarını bulmadan memleketlerine geri dönmeye niyetleri yoktur.

Bu kahkaha dolu Yav He He filminin yönetmenliğini Volkan Özgümüş yapmaktadır. 13 Şubat tarihinde mutlaka bu komedi dolu filmi seyredin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.