2015 Yapımı Keskin Nişancı Konu Özeti

2015 biyografi, dram ve savaş filminin bir arada olduğu Keskin Nişancı filminin vizyon tarihi 20 Şubat 2015. Amerikan yapımı bu filmin konusu hakkında sizlere bilgi vermek istiyorum.


Chris Kyle, normal bir askerden farklı olarak fazla cesurdur. Bunu bilen komutanları da onu Irak’a, asker arkadaşlarını koruması için özel olarak görevlendirirler. Chris Kyle öyle Kesinki bir Nişancıdır ki, belki dünyada ondan iyisi yoktur. En tehlikeli savaş alanlarında binlerce kişinin hayatını kurtaracak atışlar yapmayı başarır. Bu adam cephede yaptığı isabetli atışlar sayesinde o bölgede adeta bir kahramana, efsaneye dönüşmeye başlar. Tabi, bu kadar çok kişiyi tek başına öldürebilen bu keskin nişancının efsanesi düşman tarafından da duyulur ve artık o bir hedef haline gelmeye başlamıştır. O çok iyi bir askerdir, belki hepsinin üstesinden gelmesi lazım ama Amerika’da aklını meşgul eden sevdikleri olduğundan dolayı işi biraz zor olacaktır.

Ünlü oyuncu ve yönetmen Clint Eastwood tarafından yapılan filmin başrollerinde Bradley Cooper yer alıyor. Bu mükemmel otobiyografi filmini severek izleyeceğiniz eminim, 20 Şubatta sinemadaki yerinizi şimdiden ayırtmalısınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.