Tinder Nedir, Paralı Versiyonu Ne kadar Olacak?

Tinder, bir arkadaş bulma uygulamasıdır, ülkemizdeki gençler ise manita bulma uygulaması olarak da adlandırırlar. Tinder artık paralı versiyonu ile de karşınızda olacak. Tinder uygulamasında, bilgilerinizi doğru şekilde giriyorsunuz, karşınızdaki kişinin nasıl özelliklerde olması gerektiğini yazarsanız, sonrasında uygulamada eşleşen kişilerle tanışma şansını yakalayabilirsiniz.


Tinder plus özelliği sayesinde arkadaş bulma konusunda diğer kişilerden daha avantajlı konuma gelebilirsiniz. Bu özelliğin gelmesi ise aslında Kasım ayından bu yana bekleniyordu. İOS işletim sisteminde yapılan güncelleme sonrası güzel bir özellik eklendi. Tinder uygulamasında kişileri gezerken bazen çok güzel veya yakışıklı birini gördüğünüzde es geçebiliyorsunuz, bu güncelleme ile birlikte geri dönme özelliği olacak. Yani yanlışlıkla kaçırdığınız kişileri tekrar görebileceksiniz. Pasaport özelliği sayesinde Tinder’da hiçbir sınır tanımayacaksınız, yakınınızdaki kişilerden sonra dünyanın her köşesindeki insanlarla tanışma fırsatınız olacak. Premium üyelik aldıktan sonra rahatsız edici reklamlardan da kurtulacaksınız.

Tinder uygulamasının plus versiyonu ilk olarak 2015 Mart’ta ABD’de uygulanacak. Amerika’dan sonra birçok ülkeye hızlı şekilde yayılacaktır. Fiyat konusunda tam bir bilgi olmasa da tahminen 3 Dolar olması bekleniyor. Ülkemizde de 5-6 TL civarında olabilir ama biraz daha beklememiz gerekecek.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.