2015 Yapımı Yedinci Oğul Konu Özeti

30 Ocak 2015 tarihinde vizyona giren Yedinci Oğul filmi, fantastik ve maceranın bir arada olduğu bir yapım olarak karşımıza çıkıyor. Şimdi sizlere bu yabancı yapımın konu özeti hakkında bilgiler vermek istiyorum.


Sihirle ilgili yapımlar, artık sadece çocuklar tarafından değil, yetişkinler tarafında da izleniyor. Bir de bu sihir efsaneler ile birleşince ortaya daha keyifli bir yapım çıkıyor. Mistik bir tarikat dağıldıktan sonra geriye sadece bir savaşçı kalır. Yedinci Oğul olarak tanınan bir savaşçı ise insanlığın ilerideki kötü hayatlarından kurtaracağına dair söylentiler ortada dolanır ve tarikattan kalma savaşçı ise bu adamı bulmak için yola koyulmuştur. Yedinci Oğul, çiftçi olarak hayat sürdüğü için ondan kimse böyle bir kahramanlık beklemez. Fakat o kendisine gelen bu gizemli teklifi kabul etmeyi tercih eder. Tom Ward bu zorlu görevde ilk defa esas bir sorun ile karşılaşır, ona yardım eden kişi yanından yokken Anne Malkin’in tutsak olduğu alandan kaçmasıdır. Thomas, hapis olduğu yerden kaça Anne Malkin’in planladığı kötü olayları engellemek ve sinir bozucu ruhlarla mücadele etmek durumda kalacaktır.

Sergey Bodrov, Cengiz Han filminde epik bir projeye imza atmasından dolayı Yedinci Oğul filminden çok zorlanmamış gibi görünüyor. Vizyona yeni giren bu 2015 yapımı filmi mutlaka izleyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.