LG G3 Stylus Teknik Özellikleri Nelerdir

LG G3, Stylus kalemi ile birlikte piyasaya sürüldü ve Samsung Note modelindeki gibi çok başarılı olmak istiyorlar. LG G modelinin teknik özellikleri ve tasarımlarından sizlere bahsetmek istiyorum. LG, G 2-3 modelleri ile kendine belirli bir tasarım yakalamış ve oldukça da beğenildi. Sivri köşeler yerine ovallik, çerçevelerin ince olması ve çeşitli renkleri sayesinde tasarım sınıfını geçmiş gibi görünüyor.

LG G3 Stylus özelliklerine bakacak olursak 5.5 inç ekran ile Note serisini örnek almış gibi görünüyor. Boyutuna göre ağırlığı da normal, 163 gram kadar. IPS LCD ekranı kullanan bu modelde 200 ppi piksel yoğunluğu ile kaliteli bir görüntü sunuyor.


LG G modelinin esas kamerası 13 mega piksel, focus özelliğinin yanı sıra LED Flaşı sayesinde 1080p kalitesinde video çekimler yapabileceksiniz. 4128-3096 piksel gibi yüksek kalitede resimler de 13mp kamerasının ne kadar iyi olduğunu gözler önüne seriyor. G3 modelinde ilginç olan taraf ise öz çekim kamerası 1.3 mega piksel, bu kalitede bir cihazın neden düşük özellikle bir ön kamera tercih ettiğini anlamak çok güç. Selfie’nin ne kadar önemli olduğunu anlamadıkları ortada.

LG G 3 özellikleri biraz geride kalmış gibi görünüyor. 4 çekirdekli işlemcisi 1.3 GHz hızında ve sadece 1 GB Ram kullanılmış. Depolama alanı da 8 GB ki, yeterli değil ama dışardan SD destekle 32 GB’a kadar yükseltebilirsiniz. Stylus kalemine gelecek olursa Samsung Note serisindeki gibi her şeyi yapabileceğinizi düşünmeyin, daha bunun için epey bir yol kat etmeleri gerekiyor. Özellikleri aslında fena değil ama tabi üst düzey de değil, fiyatı ise 1000 TL civarında, aslında LG G gibi bir model için iyi bir fiyat gibi görünüyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.