Google Play Store Yeni Güncelleme Yapıldı

Akıllı telefon piyasasının en çok kullanılan uygulama mağazası Google Play Store, 2015 yılı ile beraber kendini yenileme kararı alarak mükemmel bir güncelleme yaptı. Artık kredi kartınızı güvenle sisteme ekleyerek paralı uygulama ve oyunları kolayca indirebilirsiniz. Google Play Store’u diğerlerinden ayıran özellik, satın alınacak uygulamaların kategori olarak güzel bir şekilde sıralanmış olması, ayrıca çok kişinin kullandığı popüler uygulamaları da sistemden kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Google Play Store’daki uygulamalara yorumlar vererek başka kullanıcılara yararlı olabilirsiniz. Siz de bir uygulama indirmeden önce mevcut yorumları okuyarak fikir edinebilirsiniz, tabi az ama kötü yorumlara da aldanmayın, bazıları programı kötüleyeme çalışıyor olabilir.


Google Play Store kullanıcı ara yüzü oldukça anlaşılır ve kullanması kolaydır. Her türlü uygulamayı ana sayfada görebilirsiniz, telefonunuza uyumu konusunu da anlayabileceksiniz. Telefonunuzda yüklü olan uygulamaları ise yine Google Play Store’da listeli şekilde görebilirsiniz.

İndirdiğiniz, satın aldığınız, uygulama ve oyunları sisteme kaydedebilirsiniz. Böylece , telefon değiştirdiğinizde, format attığınızda, elinizdeki verileri kaybetme korkusu yaşamazsınız. Google Play Store son güncellemesini indirerek daha güvenli ve kaliteli olarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.