2015 6 Süper Kahraman Konu Özeti

2015 animasyon yapımlarından olan 6 Süper Kahraman, 16 Ocak 2015 tarihinde  vizyona girdi. Özellikle çocukların seveceği bu film oldukça heyecanlı görünüyor.


Hiro isminde bir adam fazla akıllı ve zekidir, yaptığı robotlar ile herkesi şaşırtan bir özelliği vardır. Tabi, bu robotu kötü işlerde kullanmak isteyen adamlar nedeni ile kendisini bir ada suç şebekesinin ortasında buluverir. Bu örgütün amacı ise teknoloji konusunda kendini aşmış olan San Fransokyo şehrinin altını üstüne getirmektir. Hiro ise kötü durumları düzeltmek için bu savaşa karşı birleşen gönüllüler arasına dostu Bymax ile katılır. Tabi, Hiro’nun bütün yakın dostları da bu zorlu günlerde hep yanlarında olacaktır. Hiro’nun yanında, aksiyon hastası Gogo Tamaga, her şey planlı yapan, disiplinli ve bir o kadar da sevecen Wasabi No Ginger, kimyayı yemiş yutmuş Honet Lemon ve holigan Fred.

Ünlü yapımcılardan Disney tarafından yapılan bu harika animasyonu izlerken çok eğleneceksiniz. Çocuklar için yapılan bir film gibi görünse de, 6 Süper Kahraman hepinizi eğlendirmeyi başaracak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.