2015 Yerli Filmi Sevimli Tehlikeli Konu Özeti

2015 yerli filmlerinden olan Sevlim Tehlikeli, romantik dramı konu alan bir yapım olarak karşımıza çıkıyor. 6 Şubat 2015 tarihinde vizyona girecek olan filmin konusuna bir göz gezdirelim.


Zarok isimli zalim, uzun seneler evvel daha kundakta olan bir küçük kız bebeğini, Edirne’den kaçırarak iyi bir ailenin devasa acı çekmelerine sebep olmuştur. Bu olayın üstünden çok zaman geçer ve o kötü Zarok bir imkanı değerlendirmeye karar verir. Çok önceleri yaptığı bu olaydan sonra çok pişman olan kişi, durumu düzelterek en azından kendini vicdanen rahatlamaya çalışır. Bunun için aynı kızı tekrardan kaçırarak ailesine iade etmek ister. Tabi, bu olay büyük bir aşkın da başlangıcı olacaktır.

Şimdiye kadar 3 film yazmış ve yönetmiş olan Özcan Deniz, Sevimli ve Tehlikeli filmi ile yine aşk ve dram dolu yapıma imza attı. Bu filmi izlerken eski masallardan alıntılara rastlayacaksınız. Özcan Deniz eski yapımların da kendi de rol alıyordu fakat bu yapımda oynamamış. Yaklaşık 2 hafta sonra vizyona girecek olan bu film bakalım seyirciye bekleneni verebilecek mi?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.