2015 Yerli Film Kod Adı KOZ Konu Özeti

2015 yerli filmleri içerisinde gündeme dair bilgilere yer veren Kod Adı KOZ, şimdiden heyecanla beklenmeye başlandı. 13 Şubat 2015 tarihinde vizyona girmesi beklenen filmde çok ilginç olaylar farklı bakış açıları ile anlatılacak. Şimdi size bu filmin konusundan kısa bahsetmek istiyorum.


Yargı’daki yapılanmaların yanı sıra, Polislerin nasıl bir şekilde organize edildiği konularına değinilen filmde, Milli İstihbarat Teşkilatı tarafından medyaya gönderilen bilgilere kadar her şey yer alacak. Ülkemizde İstihbarat Şefini bile sorgulamak için çağırmışlardı, bu işin ne şekilde yapıldığı filmin yönetmeninin gözünden seyirciye aktarılacak. Gündemi bir ara çok yoğun şekilde saran Gezi Olaylarının arkasındaki sır perdesi aralanacak. Yargılanmaları bile hala süre olaylar bakalım filme nasıl yansıyacak. Ülkeyi sarsan bir başka olay ise 17 Aralık operasyonları olacak. Birçok film gibi çok eski tarihleri konu almak yerine Türk Siyasetinin en yakın zamanda yaşanan olaylarının tek bir noktada toplandığı politik bir yapım olacak.

Kod Adı KOZ filminin yapımcısı ise, devletin içerisinde ve dışarısında bulunan düşmanların gerçek amaçlarını ortaya çıkarmayı hedeflemiş. Celal Çimen tarafından yönetilen filmde, Hakan Ural ve Tolga Karel gibi oyuncuların performansları da merak konusu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.