2015 Yerli Filmlerinden İçimdeki Ses Konu Özeti

Sinema sektöründe Hollywood’u aratmayacak kadar çok yerli film yapılmaya başlandı. Özellikle 30 Ocak tarihinde bir hayli film var. 2015 yapımı yerli filmlerden sırada İçimdeki Ses yapımından sizlere bahsetmek istiyorum.


Selim isimli bir adam, ufak iç dünyasına kendini kapatmış yazardır. Kendine hiçbir şekilde güvenmeyen bu yazar, birileri ile arkadaş olmaz, kızla tanışmak gibi şeylere de cesaret edememektedir. Hal böyle olunca, Umre’den gelen annesi ile beraber hayatını sürdürmeye karar vermiştir. Annesi Mehpare’nin yanına giden Selim, bir gün spor merkezine gider, tabi sakar olan bu yazar, tesadüfen Ayşıl isimli bir bayan ile tanışmıştır. Tanıştığı bu kadın, güzel olmasının yanı sıra herkesin gıpta ile baktığı ve bir o kadar da varlık biridir. Böyle bir kadının Selim gibi bir adama tutulması zordur ama gönül bu, Ayşıl Selim’e aşık olur. Ayşıl zengin hayattan sıkılmış, mutluluğu Selim ve onun çevresinde aramaya karar vermiştir. Aşk ile başlayan bu olay arkasından birçok komik olayın gelişmesine neden olacaktır.

Komik oyuncu Engin Günaydın’ın Selim rolünü oynadığı filmde Ersin Korkut ve Leyla Tuğutlu gibi önemli isimler de yer alıyor. İçimdeki Ses filminin yönetmeni ise Çağrı Bayrak, bu yapımı 30 Ocak’ta mutlaka izleyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.