2015 Yapımı Yenilmezler 2: Ultron Çağı Konu Özeti

Yenilmezler 2’de Neler Olacak?

2014 senesine bomba gibi giren fantastik filmler arasında olan Avengers yani Yenilmezler, ilk seride herkes tarafından beğeni ile izlenmişti. Zaten nasıl izlenmesin, orada oynayan her karakterin oynadığı film bile çok yüksek izlenme sayısına ulaşmaya yetiyor da artıyor bile. Demir Adam, Hulk, Nick Fury, Kaptan Amerika, Kara Dul, Thor ve daha birçok kahraman ilk seride yer almıştı. Mays 2015 tarihinde vizyona girecek olan Avengers, Yenilmezler Ultron Çağı, daha içinde hangi kahramanları barındıracak herkesin merak ettiği soru arasında yer alıyor.


Geçen film her anı ile heyecan doluydu, ben o filmi herhalde 5 kere falan izledim ve hiçbirnde de sıkılmadım. Serinin devam filminde yine İron Man, Hulk, Captain America, Black Widow ve Nick Fury yeni maceralara atılıp bu sefer daha zorlu düşmanlar ile çarpışmak zorunda kalacaklar. Demir adamın tek amacı vardır, o da bütün dünyada barış sağlamak için yeni bir sistem yaratmaktır. Plan, proje, uygulama derken işler pek istediği gibi gitmeyecektir. Beklenenden kötü sonuçlar doğunca ekip bir araya toplanır. Ultron ismindeki James Spader o kadar kötü biridir ki, hiç acımadan herkesi katletmek için kolları sıvar. İnsan ırkının kökünü kurutmak için çabalayan bu adamı durdurmak yenilmezler ekibine düşecektir. Tabi, bu macera ve korku dolu olaylara Marvel’den yeni ve güçlü kahramanlar da katılacaktır.

Joss Whedon tarafından yönetilen Yenilmezler 2 Ultron çağı filminde, Jeremmy Renner, S. Johanson, S.L Jackson gibi isimler yer alacak. 1 Mayıs tarihinde gösterimi girecek olan bu efsane kadronun filmini takip edin ve kesinlikle kaçırmayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.