Starlike Uygulaması Nedir, Ne İşe Yarar?

Facebook ve Twitter’da birçok kişiyi takip ediyoruz, belki bunların içinde çok değer verdiğimiz insanlar da vardır. Mesela sevgiliniz, eşiniz, sizden habersiz neler yapıyor acaba? Şüpheci yaklaşmak bizim toplumun en temel şeyidir. Kendine bile güvenmeyen kişiler olduğumuz için, başkalarına güvenmeyi bekleyemeyiz zaten. Neyse, zaten Facebook gibi platformlarda biz arkadaşlarımızın neler yapabildiklerini az çok takip edebiliyoruz ama bu biraz zaman alıyor. Starlike uygulaması ise işte tam bu noktada bize yardımcı olacak bir uygulamadır.


Starlike nedir? Öncelikle ben buna CIA veya FBI ajanı ismini takabilirim. Tabi, starlike uygulamasını kullanmak için yükleyeceğiniz telefondaki sosyal medya hesaplarının şifresine sahip olmanız lazım. Yani, öyle herkesin özel hayatına dilediğiniz gibi karışamazsınız, zaten öyle bir hakkınız da yok. Mesela bu uygulamayı kendi telefonunuza kurdunuz, sizin İnstagram, Facebook ve Twitter hesabınızda olan bütün hareketleri titiz bir şekilde listeliyor, bir nevi düzenli sekreter gibi çalışıyor ama biraz dedektiflik tecrübesi olan sekreter de diyebiliriz.

Telefonunuza yüklediğiniz starlike uygulaması linkedin de dahil olmak üzere sosyal medyadaki hareketlerinizi not eder. Listenizde sevgiliniz ekli ve birinin fotoğrafını beğenmiş, birini favorilerine eklemiş, işte Starlike bunları not eden harika bir ajan programdır. Aol firmasının bu özel programı işinizi kolaylaştıracak ama saplantı haline getirip kötü şeylere de sonuç vermesine izin vermeyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.