Beyaz ve Candan Erçetin Kapışmasında Neler Oldu

Beyazıt Öztürk Show programında şarkılar üzerinde komik besteler yaparak eğlencede yeni bir çığır açtı. Birçok ünlü sanatçının şarkına öyle güzel ve imalı sözler uydurdu ki, eğlenmemek de mümkün değildi zaten. Yalnız bir gün, içlerinden bir sanatçı, ben buna cevap vermek istiyorum dedi. Beyaz da bu durumu gayet iyi karşılayarak kabul etti ve kapışma başladı.


Candan Erçetin ilk cevap olarak Beyaz Show’un stüdyosuna haciz getirmiş gibi bir rol oynadı. Benim şarkımı izinsiz kullandın, aciz adam al sana haciz diyerek atıfta bulundu. Tabi, Beyaz bunun altında kalır mı? Ertesi hafta çok güzel bir cevap verdi ve mafya babası gibi role girerek; ben yokken mekanımı basmışsın gibi güzel ve kafiyeli bir şarkı hazırladı. Tabi, işler daha bitmedi, Candan Erçetin öyle bir cevap verdi ki! Kadro çok sağlamdı. Demet Akbağ, Esra Erol, Seba Tümer gibi isimler ile yeni bir klip çekti ki olay oldu. Hatta Beyaz Candan’ın bu klipe ağır olmuş diyerek daha ağır bir cevap hazırladı. Özellikle Candan’ın, senin programın yerine belgesel koyecekler lafı bütün Türkiye’yi yıktı geçirdi.

Beyaz’ın arkası sağlam, 20 senedir bu Show dünyasında ve çok sağlam bir cevapla Candan’ı avladı. 20 yıl oldu canım benim programı yayından kaldıramazsın gibi cevaplardan sonra, kadro inanılmazdı. Özellikle al sana mercimek salatası cevabına karşı biz mercimeği fırında severiz lafı ve Nuri Alço’nun gelişi ile gazozuna ilaç koy esprisi resmen herkesi kahkaya boğdu. Bu ağır ithamlardan sonra 6. Round için Candan Erçetin’in nasıl bir cevap vereceği merak konusu oldu. Nuri Alço’dan sonra Candan Erçetin Coşkun’u mu çağırır, ya da çok sert cevap verecek birini mi çağırır orası muamma.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.