2015 Yılında Vizyona Girecek En İyi Filmlerin Listesi

Birçoğumuzun sosyal aktivitesi, ailemizle, sevgilimizle veya arkadaşlarımızla sinemaya gitmek oldu ki 2015 yılında da aynı şey olacak gibi görünüyor. Şimdiden birçok popüler film heyecanla beklenmeye başlandı, şimdi sizlere 2015 senesinde vizyona girecek olan kaliteli filmlerin listesinden bahsetmek istiyorum.

İlk filmimiz 9 Ocak tarihinde vizyona girmiş olan 6 süper Kahraman. Animasyon ve aksiyon severlerin bir dakika bile gözünü ayırmadan izleyeceği bu filmde yeni kahramanlar sizleri ve çocuklarınızı çok etkileyecek.


Biyografi seviyorsanız Foxcatcher Takımı filmini tavsiye ediyoruz. 30 Ocak 2015 tarihinde gösterime girecek olan yapımda güreşte madalya kazanan iki kardeşin gerçek yaşam hikayeleri anlatılmaktadır. Kardeşlerden biri şizofren hastası adam tarafından öldürülünce olaylar başlar.

Üçkağıtçı Mortdecai filmi de 30 Ocak’ta vizyona girecek filmler listesinde yer alıyor. Malikanesi olan bir adam sanat eserleri satmaktadır, hayattan keyif almayı seven bu adam bir gün borçlardan dolayı zor duruma düşer. Kaybolan bir tablo vardır ve polis onu bulursan bütün borçlarını sileriz demesi üzerine başrol oyuncumuz işe koyulur ve heyecan başlar.

6 Şubat 2015’de vizyonda olması beklenen Jupiter Yükseliyor filminin konusu ilginç. Dünyada hizmetçilik yapmaya başlayan Jupiter Jones isimli güzel ve genç bayan büyük bir suikasta kurban gitmek üzeredir. Sebebi ise, korkunç Kraliçe onun kendi sonunu getirecek kişi olduğunu düşünmesidir.

Yine 6 Şubat tarihinde gösterimde olacak film çocuklar için geliyor. Sünger Bob Kare Pantolon 2 filminde yine çocuklar keyifli anlar yaşayacaklar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.