2015 Filmi Çılgın Dershane 4: Ada Konusu

Çılgın Dershane 4: Ada Filminin Özeti

2015 yapımlarından bugün, yani 16 Ocak tarihinde vizyona giren Çılgın Dershane 4 Ada filmi seyirci ile buluştu. Gençlik ve komedi yapımı olan film belirli bir kitleye ulaşınca sürekli serileri çekilmeye başlandı. Ada filminin konusu da birçok komedi sahnelerini içinde barındırıyor, bazı kitleler filmi çok saçma bulsa da bence oldukça eğlenceli bir yapım, şimdi film özetine bir göz atalım.


Eski dizilerden Lost’u andıran yeni seri Ada’da, kahkaha dolu kanı deli gençler ıssız bir yerde yaşam mücadelesi vermeye çalışıyor. Tabi, ilk başlarda güneşin ve sahilin tadını çıkaran bu gençler zamanla farklı heyecanlar yaşamaya başlayacaklardır. Ada’da yaşayacakları zorlu ve korkulu anlar, komedi ile birleşerek kahkaha dolu dakikalar yaşatacak. Korku, Macera türü bölümlere komedi de eklenince ortaya güzel bir yapım çıkmış.

Çılgın Dershane’nin ilk 3 bölümünü yapan yönetmen Kemal Çetin tekrar filmin başında yer alıyor. Her zaman kadroda genç ve yetenekli oyunculara yer verip sinema dünyasına yeni isimler kazandırmaya çalışıyor. 3 filmde toplam 2 milyon kitleye ulaşmayı başarmıştı. Ada filminde de farklı oyunculara yer veren yönetme bakalım bu sefer kaç milyon seyirci kitlesine ulaşacak?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.