2015 Yapımı Grinin 50 Tonu Filminin Konusu-Özeti

2015 yabancı yapımlarından olan Grinin 50 Tonu, 13 Şubat tarihinde vizyona girecek yabancı filmler arasında yer alıyor. Erotik dram filminin konusu hakkında sizlere ayrıntılı bilgi vereceğim.


Edebiyat bölümünde okumakta olan çekici ve bir o kadar da güzel kız Anastasia Steel, iyi bir röportaj yapma şansını yakalar. Röportaj yapacağı adam ise çok karizma ve zengin bir adam olan Christian Grey’dir. Güzel bayan konuşmanın çok kötü geçeceğini düşünüp sıkılırken karışışında çok rahat ve çekici bir adam görünce şaşırır, kızın adeta başı döner ve adamdan etkilenir. Anastasia ise erkeklere ve aşka pek inanmayan bir tiptir, yalnız adam o kadar etkileyicidir ki ona karşı koyamaz ve olayları akışına bırakmaya başlar. Yalnız, Christian Grey, yaşamında birçok şeyi tatmıştır, neredeyse her istediğine sahip olmuştur, fakat onun cinsel hayatı konusunda kimsenin bilmediği bir sırrı bulunmaktadır. Bakalım güzel kızımız bu sırrı öğrenecek mi?

Sam Taylor Johnson tarafından yönetilen film çok satmış bir romandan uyarlanıp sinemaya aktarılmıştır. Grinin 50 Tonu filmine 1 ay kadar zaman var ama yine de kaçırmamanızı tavsiye ederiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.