2015 Yılı Beşiktaş Kimleri Transfer Edecek

Beşiktaş Transfer Listesi

2015 yılı her açıdan merak konusu, özellikle bu senenin formda takımı Beşiktaş, büyük maçları kaybedince kimleri transfer edecek diye sorular gelmeye başladı. Özellikle sağ bekte yaşanan sakatlıktan dolayı, o bölgeye Necip gibi alakasız birinin getirilmesi ile çok kötü günler yaşanmıştı. Sadece o kanadı kullananlar bile Beşiktaş’a çok zor anlar yaşatmıştı. Bu yüzden Beşiktaş transfer listesinde ilk olarak kaliteli bir sağ bek arayışı sürüyor.


Her zaman transfer listesinde ilk başta kaliteli isimler yer alır. Beşiktaş takımı da gözünü yüksekte tutarak ilk önce Benfica’da top koşturan Maxi Pereira’yı gözüne kestirdi. Bu zorlu transfer eğer çıkmaza girerse Beşiktaş transfer rotası İsveç’e doğru dönecek gibi görünüyor.

30 yaşına gelen Maxi Pereira için 3.500.000 Avro isteyen Portekizli yöneticilere fiyatın yüksek olduğunu söyleyen Beşiktaş, bu transfer için 2.000.000 Avro vermeyi düşünüyorlar. Futbolcuya ise çok uçuk rakamlar vermek istemeyen Beşiktaş’ın asıl amacı ise takım içerisindeki dengeleri bozmamak olacak. Bu yüzden Maxi Pereira ile 3 senelik anlaşma imzalayıp yıllık 1.5-1.7 milyon Avro arası ücret ödemeyi düşünüyorlar.

Beşiktaş’ın 2015 yılı için transfer edilecekler listesinde farklı 2 isim daha bulunuyor. İlk olarak İsveç ülkesinin Elfsbog takımında top koşturan Johan Larsson listede yer alıyor. 24 yaşındaki bu genç oyuncudan da sonuç alınamazsa yine aynı ülkeden Helsingbor’ta oynayan Emil Krafth’ı transfer etmeye çalışacak ki, 20 yaşında olan bu oyunca yaş ortalamasını daha da düşürecek gibi görünüyor.

Beşiktaş transfer edecekleri isimlerden bazılarından vazgeçmişti, Molde, Lines transferlerini askıya alan ekip, eğer istedikleri 3 isimden de sonuç alamazlarsa tekrar vazgeçtikleri isimleri transfer edecek.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.