Apple İpad Yeni Model Ne Zaman Çıkacak

 Apple, İphone 6 ve 6 Plus ürünlerini tanıttıktan sonra akıllarda olan soru ise yeni İpad ürünü ne zaman çıkacak ve nasıl olacak? Geniş ekranların moda olduğu dönemde Apple kibarlığı tercih ederek mini ürünü çıkarmıştı ama 6 Plus ürününden sonra yeni İpad modelini geniş yapacağı hakkında söylentiler gelmeye başladı bile.

Birçok teknolojik ürünün daha tanıtılmadan önce basına sızıyor, genelde Çin’in Weibo tarafından basına verildiği biliniyor. Apple ise bu duruma oldukça sinirlendi. Yeni İpad ürününün ismi ise Pro olacak gibi görünüyor. Basına sızan fotoğrafların İpad tasarımı ile birebir benzemesi nedeni ile kesin olduğu gözüyle bakılıyor. Ürünün kasasına baktığımız zamansa boyutunun diğerlerine oranla çok büyük olduğu da görülüyor.


Basında görünen fotoğraflar Apple İpad ürünü gibi görünüyor ama kimisi için sadece bir uydurma olarak görülüyor. Basında yer alan görüntü çok net olmadığı için her ayrıntı detaylı görünmüyor ama mantık olarak da büyük boy bir İpad gelmesi olasıdır.

Bundan bir süre önce Fransa sitesinden de bir takım görseller basına sızmıştı, Apple firması prototiplerin denemelerini yapmış ve seri şekilde üretim yapacağı hakkında haberlerden sonra ara verilmişti. Bu kadar farklı kaynaktan gelen haberlerin yanlış olması da çok zor görünüyor. Apple İpad Pro ürününün ise 6S veya mini versiyonları ile birlikte tanıtılması bekleniyor. 2015 senesinin 6. Ayında çıkma ihtimali bulunan ürün için Aplle henüz kesin bir açıklamada bulunmadı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.