2015 Yerli Filmi Yapışık Kardeşler Konusu-Özeti

2015 yerli yapımlarından olan Yapışık kardeşler, 30 Ocak tarihinde vizyona girecek. Komedinin dibine vuran bu filmde kahramanlarımızı ilginç olaylar bekliyor, şimdi sizlere Yapışık Kardeşler filmin konusundan bahsetmek istiyorum.


Halim-Selim birbirine yapışık ve bir o kadar da komik ikizlerdir. Yaşları epey bir olmasına rağmen halen yapışık olarak yaşamlarına devam etmektedirler. Küçük kasabada çok huzurlu bir hayatların olmasına karşın kendilerine uygun bir kısmet bulamazlar, gerçi iki farklı kişiyi bulsalar ne olacak ki? Kendi köylerinde aradığını bulamayan komik kardeşler İstanbul’un yolunu tutarlar. Yollarda gezerler, kızları takip ederler ama hep ters teper. Meşhur evlendirme programlarına da katılırlar ama istediklerini bir türlü bulamazlar. Bir gün ikisini birden beğenen sarışın ve güzel bir bayan karşılarına çıkar. Fakat bu bayan pek tekin biri değildir, yapışık kardeşlerin başına bela olacaktır. Tabi, bu sorun filmdeki komedi dozunu artıran en önem şey olacak.

Yapışık Kardeşler filminin yönetmeni ve komik oyuncusu ise hepinizin yakından tanıdığı İlker Ayrık’tır. İkiz kardeş rolünü ise Hakan Bulut oynuyor. Pervasız film tarafından karşınıza çıkacak bu aşırı komediyi 30 Ocak tarihinde vizyona girer girmez izleyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.