2015 Filmi Takip 3 Son Karşılaşma Konusu-Özeti

Şimdi sizlere 2015 yapımı Fransız filmi olan Takip 3: Son Karşılaşma filminden bahsetmek istiyorum. Henüz bugün, yani 9 Ocak tarihinde vizyona giren yapımın devam filmi yine izleyenleri etkileyecek gibi görünüyor.


Bryan, ajanlık işlerinden sonra hareketli zamanlarının tamamen bittiğini düşünerekten California taraflarında huzurlu bir hayat sürmek için planlar yapmaktadır. Filmin eski serilerinde eşini ve çocuğunu kurtardıktan sonra sakin bir hayat sürmeye başlamıştır. Eşi ise yeni biri ile evlenmiştir fakat bir takım problemleri vardır, kızı ise babasının hiç bilmediği bir sır saklamıştır. Arkadaşları ile güzel zamanlar geçirmeye çalışırken babası Bryan’ın başına ise yine türlü dertler açılır. Yaşamın tadını çıkartıp dinlenmeye çalışırken kendini yoğun bir koşuşturmaca içinde bulunan kahramanız bakalım bu problemin de üstesinden gelmeyi başarabilecek mi?

Takip 1 ve 2 serisinden sonra 3. Filmde başrolde yine Liam Neeson oynamaktadır. Filmin son serisindeki aksiyon ve gerilim dolu dakikalar sizleri yine etkilemeyi başaracak gibi görünüyor. Fransız yapımı bu filmi izleyen ilk kişilerden olmak için sinemadaki yerinizi ayırtmayı unutmayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.