CES 2015 Popüler Ürünler Nelerdir

CES 2015’te İlgi Gören Ürünler

Teknoloji hayranlarının heyecanla takip ettiği CES 2015’te birbirinden ilginç ürünler tanıtıldı. Bazı ürünler var ki, diğerlerini geride bırakacak kadar değişik ve faydalı ürünlerdi. Şimdi sizlere CES 2015’te tanıtılmış olan popüler ürünler hakkında birkaç bilgi vermek istiyorum.


İlk ürünümüz, elektrikli paten olacak, bisikleti, arabası, motoru derken birileri patenin de aynı şeklinde yapmaya karar vermiş. Gideceğiniz yer çok uzak değil ama hızlı bir şekilde ilerlemek istiyorsanız, bu paten sayesinde istediğiniz yere kısa zamanda ulaşabileceksiniz. Elektrikli patenin en güzel özelliklerinden biri de ayakkabı ile de kullanılabiliyor olmasıdır. Bu sayede önemli bir randevunuza ya da iş yerinize bu cihazlar sayesinde gitme imkanına sahip olacaksınız.

CES 2015 fuarında popüler olan ikinci ürünümüz ise Belty. Kemer takmak ve ayarlamak sizin için kabul haline geldiyse bu ürün tam size göre. Belty ürününü taktıktan sonra sizin belinize uygun olarak otomatik ayarlama yapabiliyor. Kemerin içindeki özel küçük motorlar sayesinde çalışma sisteminde herhangi bir sorun yaşanmıyor. Kemerlerdeki özel sensor sayesinde herhangi bir şey yediniz mi onu bile tespit edebiliyor. Henüz deneme aşamasında olan ürünün önümüzdeki aylarda satışa çıkması bekleniyor.

Teknoloji fuarı CES 2015’teki popüler ürünlerden biri de Axxess CE Air 2 hoparlör. Tasarım olarak süper, havada durarak estetik konusunda çığır açmış. Özel mıknatısların itiş gücü sayesinde bir parçasının yukarıda kalmasını sağlıyor, bu da görünüş olarak çok farklı ve ilgi çekici görünüyor. Akıllı telefonlara bağlanarak müzik çalma özelliğinin yanı sıra online olarak da dinleyebilirsiniz.

Toyota ise yakıtların pahalı ve temiz olmadığı gerekçesi ile hidrojen yakıtlı olan Mira’yı tanıttı. Bu özel teknolojiyi açık duruma getiren Toyota, bu sayede daha ileri seviyeye taşınmasına da zemin hazırlamış oldu. Eğer CES 2015’te tanıtılan bu teknoloji ilerlerse gerçekten bir çığır açılacak gibi görünüyor.

Taşınabilir hard disk konusunda çığır açmayı planlayan Samsung, CES 2015 fuarında 1 Terabaytlık SSD’yi tanıttı. 9,2 mili metre incelikte olan bu ürün saniyede 450 megabayt transfer ederek işleriniz oldukça kolaylaştıracaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.