2015 Yapımı Çalsın Sazlar Filminin Konusu-Özeti

2015 yerli yapımlarından olan Çalsın Sazlar, 9 Ocak tarihinde vizyona girecek. Yerli yapımların sezona bomba gibi girmesi ile film sektöründe önemli adımlar atılmaya başlandı. Romantik dramın yanında komedi de içeren filmin konusuna şöyle bir göz atalım.


Çalsın Sazlar filminde, 2 çok yakın arkadaş aynı karaktere sahip. Hayatla sürekli alay eden, eğlenmeyi çok seven bu arkadaşlar, sürekli olarak gittikleri müzik bir meyhanede şarkıcılık yapan Yasemin isimli bir güzele aşık olmuşlardır. Yasemin gören her erkeği kendine hayran bırakan, yüreklerinde çarpıntıya sebep olan bu kız aynı zamanda da gerçekleri pat diye söyleyen bir karaktere sahiptir. Bu filmde, yasemine aşık olan gençlerin, eğlenceli, mutlu, kibar ve aynı zamanda dram dolu hikayelerini izleyeceksiniz. Tabi, diğer filmlere nazaran biraz daha değişik şekilde kurgulanmış bir yapım olarak karşımıza çıkıyor.

Filmin yönetmeni ise hepinizin yakından tanıdığı, Züğürt Ağa ve Selamsız Bandosu gibi filmleri de yönetmiş Nesli Çölgeçen’dir. İyi oyuncuları da kadrosunda barındıran bu yapım sizi yeri gelecek güldürecek, zamanla ağlatacak ve kalbinizin duygu yüklü olduğu anlar yaşayacaksınız. 2 gün sonra vizyona girecek olan yapımı mutlaka izleyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.