Acer Liquid Z410 Özellikleri ve Fiyatı Nedir

2015 yılının başlarında her firma çıkaracağı yeni modeller hakkında ön bilgiler vererek şimdiden kendine müşteri toplamaya çalışıyor. Özellik CES 2015 fuarının heyecanla beklendiği zamanda yeni akıllı telefon modellerinin özellikleri ve fiyatı da merak konusu oldu. Acer, bu zorlu piyasada kendisine yer edinmek için düşük fiyat politikası belirleyen isimler arasında yer alıyor.


Düşük fiyatı sadece Acer değil, Xiaomi firması en başından beri uyguluyor. Redmi 2S modeli hakkında bilgi veren Xiaomi firması, 150 dolar fiyat ortalamaları ile piyasayı epey düşürdüler. Şimdi size hem çok uygun, hem de kaliteli özelliklere sahip Liquid Z410 hakkındaki bilgileri aktaralım.

Acer firması, Liquid Z410 modelinin fiyatını 155 Dolar olarak belirledi, böyle bir piyasada gerçekten de çok uygun bir fiyat. Buna nazaran özellikleri de küçümsenmeyecek kadar iyi. Abartı büyük bir ekran benimsenmeyen bu modelin 4,5 inç boyutunda, 540-960 çözünürlüğünde olması bekleniyor. Herkesin kullandığı Snapdragon işlemci yerine, Media Tek 6732 modelli kaliteli bir işlemci kullanılacak. Liquid Z410 modelinin kamerası çok yüksek değil ama yine de idare eder. Led flaşa sahip olacak akıllı telefonda 5 mega piksel arka kamera olurken 2 mega piksel de ön kamerası olacak. Akıllı telefon modelinin konuşmadan bekleme süresi 400 saat iken konuşma süresinin 5.5 saat olması bekleniyor. Acer firması ürünü şubat ayının sonlarına doğru piyasaya sürecek, 155 Dolarlık bir fiyata sahip olan ürün özellikler fena görünmüyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.