2015 Yapımı Mucize Filminin Konusu Nedir

Yılbaşı günü, yani 1 Ocak 2015 tarihinde vizyona giren Mucize filmi, ilginç konusu ve hikayesi ile birçok kişinin dikkatini çekmeyi başardı. Özellikle, Ülkemizin geçmiş tarihleri hakkında filmler son zamanlarda çok moda oldu, Mucize filmi de eski günleri anlatan bir yapım olarak karşımıza çıkıyor.


Filmin konusuna bir göz atalım; 60’lı senesinde, Türkiye’de ekonomik durum çok kötüydü ve birçok insan zor geçiniyordu, Mucize filmi de o yılları bizlere anlatan bir yapım olarak karşımıza çıkıyor. O zamanın darbesinde neler yaşanmış bunları seyredeceksiniz. Ege Bölgemizin cennetini andıran bir yerinde öğretmenlik yapan bir adam (Talat Bulut), Anadolumuzun çok uzak ve küçük bir köyüne sürgün edilmiştir, işte bu adamın hikayesi anlatılan yapımda, öğretmenin gittiği okul çok zor durumdadır, öğrenciler her ne kadar okumak için çabalasa da bazı durumlar buna elverişli değildir.

Mahsun Kırmızıgül’ün, müzik yaşamından sonra dram filmleri ile birçok kişiyi ağlatmayı ve hüzünlendirmeyi başaran filmlere imza atıyor. 5. uzun filmi olan Mucize, Mert Turak ve Talat Bulut gibi oyuncuları ile yine sizleri etkilemeyi başaracak bir dram filmidir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.