İphone’da Yanlışlıkla Silinen Resimler Nasıl Geri Getirilir

Akıllı telefon kullanan kişilerin yaşadığı en büyük kabuslardan biri şüphesiz ki resimleri yanlışlıkla silmektir. Ailenizle, arkadaşınızla veya sevgilinizle çekildiğiniz çok güzel bir fotoğraf silindiğinde hissettiğiniz o kötü duyguyu bir daha yaşamayacaksınız. Şimdi sizlere İphone’larda yanlışlıkla sildiğiniz o güzelim resimler nasıl geri getirilir bundan bahsedeceğim.

İphone’daki silinen resimleri en kolay şekilde geri getirme için öncelikle fotoğraflar ikonuna tıklayınız, bir sonraki aşamada ise, şimdiye kadar çekilmiş resimler bölümüne tıklayın, bu bölgenin alt kısmında bir takım sekmeler var, oradan albümleri seçmeniz gerekecek. Buraya kadar başarı ile geldiyseniz albümlerin aşağı kısmında son silinenler diye bir ibare göreceksiniz.


İşte İphone kullanıcılarına böyle güzel bir hizmet hazırlamış ama sadece son 1 ay içerisindeki resimlerinizi kurtarabilirsiniz. Bahsettiğimiz yere geldiğinizde zaten sildiğiniz resimlerin bir listesi ile karşılaşacaksınız, isterseniz telefonunuzdan tamamen silebilirsiniz ki bunun dönüşü yoktur, ya da geri yükle diyerek silinen resminizi kurtarabilirsiniz.

İOS 8 işletim sisteminizi henüz güncellemediyseniz hemen bu işlemi yapın ki o en beğendiğiniz resimleri yanlışlıkla sildiğiniz zaman geri getirme şansınız olsun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.