Aşk Sana Benzer 2015 Filminin Konusu Nedir

2015’e yeni girdik ama Türk sineması dur durak bilmeden yeni filmler yayınlamaya devam ediyor. Şimdi sizlere çok beğeneceğinizi düşündüğümüz, 23 Ocak 2015 tarihinde gösterime girecek olan, “Aşk Sana Benzer” filminin konusundan bahsetmek istiyorum.


Ali isimli genç, Ege Bölgesinin kıyılarında, babasından kalma, aile yadigarı, şirin bir restoranı işletmek ve kaptırmamak için büyük çaba sarf etmektedir. Ali’nin bulunduğu bölgeye günün birinde ilginç ve bir o kadar da güzel, Deniz isimli bir genç kız gelir. Daha ilk karşılaşmadan itibaren bu ikili adeta birbirlerine vurulurlar. Öyle büyük bir aşk yaşarlar ki buna kasabada bulunan bütün insanlar da şahit olmaktadır. Ege’nin bu şirin yerinde, sıcak ve samimi bir aşk yaşanmaktadır. Tabi, bu aşk hep böyle güzel gitmez, Deniz her ne kadar sakin ve güzel görünse de, geçmiş yaşantısındaki kötü olaylar onu sürekli takip edecektir.

Aşk sana benzer filminin baş rolünde Burak Özçivit yer alıyor, ayrıca bu filmin yapımcılığına kendisi yaptı ki birçok kişi nasıl iş çıkardığını merak ediyor. Deniz rolünü ise güzel oyuncumuz Fahriye Ercan canlandıracak. Selim Bayraktar ve Yavuz Bingöl gibi büyük isimlerin de yer aldığı bu dram dolu romantik yapımı mutlaka izlemelisiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.