LG G4 Özellikleri ile 2015 Yılına Bomba Gibi Girecek

LG firması yeni çıkaracağı G4 modeli ile yeni yıla damgasını vuracak gibi görünüyor. Özellikle bu model Galaxy Note 4’ün pabucunu dama atabilir. LG firması Samsung’un kullanmış olduğu S Pen kalemini 2015 model G4 serisine entegre etmeyi düşünüyor.

Yeni yıl heyecanı ile kullanıcılara farklı ve üstün özellikli modeller sunmak isteyen firmalar büyük çalışmalara imza atarken Asya taraflarından net bir bilgi ulaşmamış olsa da LG G4 özellikleri basına bir şekilde sızdı.


Piyasada çok fazla rekabet varken LG büyük bir rakibini hedefe aldı, gelen haberlere göre LG G4 5,3 inç, Quad HD sayesinde sizlere görüntünün en kralı sunacak. Şu sıralar Snapdragon işlemciler yaygın, bu yeni modelde 810 gibi yüksek bir işlemci olması bekleniyor. Birçok akıllı telefon daha 1 GB Ram kullanırken, LG G4 de adındaki gibi 4 GB Ram kullanmayı düşünüyor. Dahili hafızasının ise 32-64 arasında olabileceği söyleniyor.

LG G4 kalem özelliğinin haberi aslında alınan kalem patenti yüzünden böyle haberlere neden oldu. Bu yeni modele yetiştirilir mi bilinmez ama artık LG G Pen ismini birçok akıllı telefon modelinde duymaya başlayacaksınız.

LG firmasının bir önceki projesi LG G pro idi ama şimdilik o askıya alındı, bu nedenle G4 modelinde kalem özelliğinin olma ihtimali de artıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.