2015’de İphone 6S Modeli ile 7 Modelini Tanıtabilir

İphone her sene yeni modeller ile karşımıza çıkarken 6 ve 6 Plus modeli ile farklı kullanıcılara da hitap etmeye çalıştı. 2015 senesinin ortalarında İphone firmasından 6S modeli bekleniyor ama herkes farklı bir sürprizle karşılaşabilir. Birçok kişi akıllı telefonlarda 2015 senesinde çok değişik yenilikler ile buluşacak.

Akıllı telefon severler özellikle İphone’un 6S modelini merak ediyor, görüntüde değişiklik yapmayarak sadece işlemci ve yeni birkaç özellik ile ilgili değişiklikler yapıyor. İpohone 2015’in ilk 6 ayında 6S modelini, sonuna doğru ise 7 modelini tanıtabileceği gelen haberler arasında yer alıyor.


İphone eski modellerden hep 1GB Ram kullanıyor ve birçok kullanıcı bu konuyu ilginç buluyordu, eski modellerde yeni İOS kullanılmaya başladığı zaman telefonlar kasılıyordu. İphone bir sonraki modelinde artık 2 GB Ram kullanma kararı aldı. İpad tabletler de ise 2 olan Ram sayısı 4 GB olarak karşımıza çıkacak.

Bir önceki haberimizde İphone 6S mininin piyasaya çıkabileceğini duyurmuştuk. Piyasada birçok akıllı telefon üreticisi mini modelleri ile iyi çıkışlar yakaladığı için İphone’un 4 inçlik yeni mini modelini de görebiliriz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.