Hobbit: 5 Ordunun Savaşı Filmi Rekor İzlenme Sayısına Ulaşıyor

Geçtiğimiz hafta vizyona giren ve girdiği günden bu güne milyona yaklaşan izleyici sayısı ile Hobbit serisinin 3. Filmi olan 5 Ordunun Savaşını hala izlemediyseniz kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz. Şimdi sizlere bu muhteşem serinin en güzel bölümü olan film konusu hakkında bilgiler vermek istiyorum.


Bilbo Baggins ve arkadaşlar sürekli aksiyonlara katılırken Ejderhanın uyanmasına neden olan ekibimizi bu sefer daha tehlikeli anlar bekliyor. Ejderha Smaug uyanmıştır ve şehre dehşet saçmaya gider. Bütün şehri yakıp yıkarken efsaneye göre onu daha önce özel bir okla vuran kişinin oğlu da aynı şeyi deneyerek Ejderhayı yok etmeye çalışır. Cücelerin efendisi Meşekalkan ise Erebor’da altınları görünce kendinden geçer ve bütün haysiyetini bir kenara bırakıp sadece Arkentaşını bulmaya odaklanmıştır. Gerçek ve güçlü kimliğini bir yana bırakarak mağaradaki altınları korumak için herkesi karşısına alacak kadar bencil biri haline gelmiştir. Elfler, insanlar ve cüceler birbirleri ile savaşırken arka planda korkunç Orklar hain planlar peşinde koşmaya başlarlar. Bu sırada Arkentaşı Bilbo Bagginstedir ve onu Meşekalkana vermeyerek kafasında farklı bir plan yapar. Sahip olduğu yüzük ile istediği yere görünmeden ulaşabilmektedir.

Bütün bu olaylar olurken büyük Ork birlikleri kaleye doğru gelmektedir ve o sırada Elf, İnsan ve Cüce ırkları savaşmak üzeredir. Ya bir birlerine savaş açarak tamamen yok olacaklardır, ya da hepsi birleşerek kötü Ork ırkına karşı tek yürek olarak hayatta kalma mücadelesi vereceklerdir. 5-6 gün içinde 600 bin kişinin izlediği serinin son filmini kesinlikle kaçırmayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.