HTC One M9 Hima Teknik Özellikleri Nelerdir

Samsung Apple yeni modellerini tanıttı ve her zamanki gibi kaliteleri ile satış rekorları kırmaya devam ediyorlar. Tabi, sadece bu iki marka yok, bu büyük firmalardan sonra adını artık herkesin bildiği HTC modeli de kalitesi, sağlamlığı ve özellikleri ile akıllı telefon kullanıcılarını büyülemeye devam ediyor.

HTC One M8 tipine benzemesi beklenen M9 modeli de teknik özellikleri ile oldukça iyi görünüyor. Yaklaşık 3 ay sonra Mart 2015 gibi piyasaya çıkması beklenen model hakkında sizlere biraz bilgi vermek istiyorum.


5 inç gibi bir ekran boyutu olması beklenen M9 modeli, Full HD olmasının yanı sıra 4 çekirdek ve 2 ghz hızlı işlemcisi sayesinde performans manyağı olacağınızdan hiç şüpheniz olmasın. Snapdragon 810 işlemcinin yanı sıra 3 GB gibi daha birçok telefon modelinde olmayan bir RAM’e sahip olacak. 2840 mili amper bataryaya sahip olması beklenen modelde ön kameranın 4 mega piksel olması beklenirken ön kameranın da 20.7 ultra piksel olması düşünülüyor. 7 Android 5 Lolipop yüklü olarak piyasaya sürülmesi beklenen modele ilgi büyük olacak gibi görünüyor.

Gördüğünüz gibi HTC One M9 teknik özellikleri ile parmak ısırtıyor, neredeyse bir bilgisayar kadar güçlü olacak bu modelde artık her şeyi rahatlıkla çalıştırabileceksiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.