Android Silinen Mesajları Kurtarmak

silinen-mesajlar

silinen-mesajlarYanlışlıkla veya isteyerek silinen mesajları geri getirmek bir çok kişinin istediği ama yapamadığı bir durumdur. Teknolojinin ilerlemesi ile birlikte bu sorunu çözmekte artık çok kolay olabiliyor. Yaptığımız araştırmalara göre kullanacağınız program ile telefonunuzda bulunan ve sildiğiniz smsleri geri getirmek mümkün olabiliyor. Silinen mesajlar geri geleceği gibi bunu sadece android marka cihazlarda yapabilmeniz de mümkün olacak. İos veya windows işletim sistemlerinde program işe yaramamaktadır.

Telefonunuzu servise verdiğinizde veya format atmanız gerektiğinde gelen mesajların telefon hafızasına kayıt edildiğini biliyorsunuzdur. Haliyle telefonun sıfırlanması ile hafızasında bulunan tüm verilerinde silinmesi muhtemel olabiliyor. Servise verilen telefonlarda genellikle bu sorun yaşanırken mesajlarınızı da geri getirmeniz mümkün olacak. Programı kullanan kişilerin yorumları da olumlu olduğundan bizlerde deneyerek işe yaradığını gördük. Kurtarmak istediğiniz smsleri tek bir tık ile geri getirebilirsiniz. Program ismi sms recovery Buraya Tıklayarak indirebileceğiniz gibi kullanımı da oldukça kolay.


Kurulum işlemini kullandığınız telefon üzerine yapacağınız için sadece android cihazlarda çalışmakta ve desteklemektedir. Kurulum işlemi bittikten sonra simge olarak telefon uygulamalarından ulaşabilirsiniz. Açıldığında karşınıza çıkan silinmiş mesajları görebilirsiniz. Buradan telefonunuza kayıt etmek için taslak olarak kayıt altına almanız da mümkün olacak. Silinen mesajlar veya bilgisayarlarda bulunan dosyaların geri gelmesi konusunda her geçen gün çalışmaların yapılması ve çalışmalar sonucunda olumlu sonuçlar alınması ile insanların belkide hayat kurtarıcı bir müjdesi olabiliyor.

Telefonlarda sürekli olarak kullanıldığından dolayı ve yanlışlıkla veya isteyerek silinen mesajların geri gelmesi konusunda kullanacağınıza bu program ile bir kereye mahsus olmak şartı ile mesajlarınızı geri getirebilirsiniz. Mesajlar geldikten sonra ister kayıt edebilir, dilerseniz silerek hafızanızı boşaltabilirsiniz. Silinen mesajları geri getiren bu program oldukça kullanışlı ve basit olduğundan yapmanız gereken extra bir işlem olmayacak.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.