Vodafone Kalan Paket Sorgulama

vodafone_kalan_paket_sorgulama

Faturalı ve faturasız hat kullanıcıları ekonomik paketler kullanarak daha özgür bir şekilde iletişim kurabiliyor. Bu paketlerin limit aşımları haber verilmeden devam ederken kullanıcılar ne kadar süresi , dakikası , sms kaldığını merak etmektedir. Bu meraklarını gidermek için vodafone paket sorgulama ile kalan paket miktarlarını görebiliyor. Özellikle içerisinde bir çok hizmeti barındıran paketlerde yapılan sorgulamalar ile kullanıcılar merakta kalmadan ve ne zaman bitecek şüphesine kapılmadan güvenli bir şekilde sorgulama yaparak daha özgür bir şekilde paketlerini kullanabiliyor.

Operatör servislerinin sunmuş olduğu paketlerin limitleri bittiğinde kullanıcılar faturalarında şok yaşamamak için sorgulama ekranından bakarak ona göre harcamalarını yapabiliyor. Özellikle limit aşımını haber vermeyen paketlerde oldukça önemli olan bu hizmet ile kullanıcılar daha rahat bir şekilde iletişimlerini kurabiliyor. Vodafone hat kullanıcıları dakika , sms , internet gibi bakiyelerini kısa mesaj ile istedikleri zaman ücretsiz olarak öğrenebiliyor. Tüm bu hizmetleri alan kullanıcılar tek bir mesaj ile öğrenmek istediğiniz paket için OZET yazarak 7000 göndermeniz halinde tüm sms , dakika ve internet miktarınızda ne kadar kaldığını öğrenebilirsiniz.vodafone_kalan_paket_sorgulama

Diğer paket bilgilerini sorgulama için ;

DK yazarak 7000’e gönderdiğinizde kalan sürelerinizi ,


SMS yazarak 7000’e gönderdiğinizde kalan kısa mesajlarınızı ,

MMS SORGU yazarak 7000’e gönderdiğinde kalan mms miktarını ,

INTERNET SORGU yazarak 7000’e gönderdiğinizde kalan internet miktarını ,

YURTDISI INTERNET yazarak 7000’e gönderdiğinizde yurt dışında kullanacağınız internet miktarını ,

TL yazarak 7000’e gönderdiğinizde faturasız hat abonesiyseniz kalan TL miktarını görebilirsiniz.

Yapacağınız bu sorgulamaların tamamı ücretsiz olup istediğiniz miktarda sorgulama yapabilirsiniz.

Aynı zamanda akıllı telefon kullanıcıları vodafone self servis uygulamasını kullanarak ücretsiz olarak her zaman paketlerine bakabilir.

Bunların dışında operatör servis sağlayan firmaların kullanıcılarına sunmuş olduğu paket aşımı olmayan paketler ile sorgulama derdi kalmadan paketinizin limiti bittiğinde otomatik olarak duran servisler de sunmaktadır. Bu servisler tüm paketler için geçerli olmadığından kullanacağınız pakette bu bilgiyi öğrenebilirsiniz. Paketlerin kullanımı ile ilgili resmi internet sitelerinden detaylı bir şekilde bilgi alabilirsiniz.  Aşağıda bulunan video ile vodafone paket sorgulama işlemini görsel olarak öğrenebilirsiniz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.