Yılbaşında Gidilecek Sakin Yerler

Friends Dancing in NightClub

Friends Dancing in NightClubYılbaşında eğlenmek isteyenlerin büyük çoğunluğu sakin ve eğlenceli yerler aramakta. Bu gibi yerlerin genellikle zor bulunduğu İstanbulda şehrinde sizler için yaptığımız araştırma ile sakin bir yılbaşı geçireceğiniz mekanlara yer verdik. Özellikle gürültüden uzak , arkadaşlarınız ve aileniz ile birlikte geçireceğiniz yılbaşı mekanları İstabul’un kenar ilçelerinde yer alıyor.

İstanbul’da genellikle yılbaşı eğlenceleri barlar , restaurantlar ve eğlence mekanları gibi yerlerde kutlanıyor. İnsanların eğlenerek ve gürültülü müzik eşliğinde kutladıkları bu gibi yerleri sokak partileri takip ederken sizler sakin bir yer arıyorsanız istanbul’un sınırlarını tercih edebilirsiniz.


Arnavutköy , şile , Silivri , Çatalca gibi ilçelerde eğlence mekanlarının yerini doğal ortamların olduğu yerleri tercih edebilirsiniz. Bu gibi yerler insanların çok az olduğu ve sakin bir yılbaşı geçireceğiniz en ideal yerler olarak biliniyor. Doğa içerisinde kutlayacağınız yılbaşı partilerini en güzel şekilde bu gibi mekanlar da geçirebilirsiniz. Özellikle doğa ile iç içe olduğunuz bu ortamlarda gürültülü müziklerden , sarhoş olmuş insanlardan uzak bir şekilde sevdikleriniz ile baş başa geçirebilirsiniz. Ekonomik olarak da oldukça ideal olan bu gibi yerlerde kendi istediğiniz şekilde geçireceğini en güzel mekanları oluştururken kiralayacağınız günlük evler de bile eğlenceli bir parti düzenleyebilirsiniz.

Eğlencenin ve gürültünün az olduğu mekanları tercih ederken yanınıza alacağınız eşyalar ve aileniz ile birlikte kısa bir tatil turu yapmanız da alternatif olabilir. Aracınız ile birlikte günü birlik yapacağınız tatil mekanlarında da  sakin bir yılbaşı geçirebilirsiniz. Genellikle eğlence mekanlarından uzak bir yerlerde yılbaşını sakin bir şekilde geçirmeniz mümkün olabilir. İstanbul’da en sakin galata kulesinin alt kısmında yer alan sahil sizin için en ideal mekan olacak. Orada bulunan park ile sabahın ilk saatlerine kadar yılbaşını geçirirken , galata köprüsünün altında bulunan eğlence mekanlarını uzaktan seyredebilir ve oradan yükselen hafif tonlu müzikler ile eğlenebilirsiniz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.