Eliz Sakuçoğlu Kimdir ?

eliz-sakucoglu-kimdir

eliz-sakucoglu-kimdirPop şarkıcı Murat Boz’un sevgilisi olarak tanınan Eliz Şakuçoğlu genç yaşlarda orta halli bir ailenin kızı olarak dünyaya gelmiştir. Özellikle orta okul çağlarında kendi okul harşlıklarını çıkartmak için iş hayatına atılan Eliz Sakuçoğlu derslerinde olan başarısı ile okullarını en iyi derece ile  bitirmiştir.

Hatay/Antakya Doğumlu olan Eliz , henüz 6 yaşındayken Babasının, Almanya’ya gitme isteği ile birlikte oraya yerleşerek öğrenim hayatına orada devam etmiştir. Almanya’nın Bremen şehrine yerleşen aile , o yıllarda eliz tarafından bir mağazada keşfedilmesi ile birlikte tasarımcı olarak hayata adım atmıştır.


Özellikle ünlü isimlerin uğradığı mağazalarda kendini göstermesi de çok zaman almamış. Almanya’da anne ve babasını boşanması ile birlikte 20’li yaşlarda istanbula gelerek modellik yapmaya başlamıştır. Gaye Sökmen Ajans tarafından keşfedilen Eliz Sakuçoğlu hayatının dönüm noktasını istanbula gelerek yaşamıştır.

Müjdat Gezen tiyatrosun da 8 aylık bir eğitimin ardından ünlü isimlerin oynadığı televizyon dizisi olan ” Asla Unutma ” dizisinde rol almıştır.

Acun Ilıcalının yapımcısı olan Fear Factor yarışma programına katılarak birinci olmuş ve 50 bin Tl değerinde büyük ödülü kazanmıştır. Bir çok ünlü isimin kıyafetlerini tasarlayan güzel tasarımcı , son yıllarda adını Murat Boz ile magazin ve haberlerden uzak bir şekilde aşk yaşayarak adını duyurmuştur. Üç dil bilen güzel tasarımcı iş hayatında oldukça başarılı sonuçlar çıkartması özellikle fotomodel , oyuncu , tiyatrocu , tasarımcı ve imaj danışmanlığı yaparak adından çok sık söz ettirmiştir. Türkçe’yi çok iyi bilmese de Murat Boz ile olan birlikteliğinden sonra oldukça geliştiğini söylemiştir.

Son olarak O ses Türkiye yarışma programında sahneye çıkan Eliz Sakuçoğlu, Murat Boz tarafından ilanı aşk edilmesi ile Türkiye’nin tanıştığı gelin olarak biliniyordu.

Geçtiğimiz hafta Sevgilisi Murat Boz ile yollarını ayıran ikili ,yaptıkları röportajlarda bu ilişki ile ilgili konuşmak istemediklerini her defasında dile getirmektedirler. Neden ayrıldıkları tam anlamı ile bilinmese de uzun süre gündemde olacak gibi görünüyor.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.