Su Falı Nedir ve Su Falı Nasıl Bakılır?

su-falı-nedir

Su Falı Nedir ve Su Falı Nasıl Bakılır?

su-falı-nedirFal baktırma yöntemleri arasında yer alan ve günümüzde oldukça yaygınlaşan tekniklerden biri su falıdır. Bir bardak su içerisine bakarak su dalgaları veya damlaların çıkardığı şekillere anlam katarak açıklanmaktadır. Bu yöntemi kullanarak fal bakan kişiler günümüzde çok nadirdir. Yoğun bir şekilde konsantre gerektiren su falı özellikle ruhlar veya cinler ile iletişime geçen kişiler vasıtasıyla bakılmaktadır. Ne kadar gerçek olduğu tartışılırken çoğu insan böyle bir duruma inanmaz. İnanmazı zor olarak görünse de falınıza bakan kişilerin hayatınız ile yaptığı yorumlar ve açıklamalar sizleri şaşırtır.

Her insan farklı türlerdeki fal çeşitlerine bakarak bir kaç cümlede olsa yorum yapabilir fakat su falı yoğun bir konsantre gerektirdiğinden herkes tarafından bakılamaz. Su falında sizlere karşı yorumlaması gereken belli başlı şekille yoktur. Suyun içine bakara konsantre sonucu görülen gerçekleri yansıtmaktadır.


Sürekli olarak su falı bakan kişiler bu konuda ustalaştığı için gelecekte veya geçmişte yaşadığınız sıkıntıları , olayları görerek size aktarabilir. Çoğu zaman doğru çıksa da gerçeği ne kadar yansıtır bilemeyiz. Su falın baktırmadan önce geleceğinizden görüntülere ulaşmanız ve düşünmeniz için içinizde bulunan kötülükleri , nefret ve kini çıkartmanız gerekiyor. Bu durumda fala baktığınızda meleklerden de yardım almış oluyorsunuz.

Yoğun bir konsantre gerektirdiği için bu alanda usta olmanız gerekiyor. Etrafta konsantre bozacak hareketler ve seslere karşı duyarlı olmanız ve hiç bir şekilde konsantrenin bozulmaması gerekir. Su içerisine baktığınızda gördüğünüz bir çok şeyin gerçek olabilme ihtimalide düşüncelerinize göre değişmektedir.

Su falına bakarken çok fazla cin ve ruhlar ile iletişime geçmek gerekmediğinden suya yoğunlaştıktan sonra düşündüğünüz hisler size gerçeği gösterecektir. Suyun içerisine çok dikkatli şekilde baktığınızda suyun içerisinde belli başlı şekiller göreceksiniz. Bu şekiller sayesinde hayal gücünüzü de kullanarak yorumlamalar yapabilirsiniz.

 

“Su Falı Nedir ve Su Falı Nasıl Bakılır?” için 1 yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.