İncir Reçeli 2 Gösterim Tarihi

incir-receli-2

Filmin ilk serisi çok fazla bilinmese de sonradan patlama yaparak meşhur olan Halil Sezai filmde yer verdiği isyan şarkısı ile gönülleri feth etti. Filmin ilk serisi sonralarda yoğun ilgi görmesi ile birlikte izleyicilerin merakla beklediği İncir Reçeli 2 gösterim tarihi Ekim 2014 olarak belirlendi. İncir Reçeli 2 Filmi Fragmanı da ikinci kez gösterildi. Filmden çok fazla detay verilmese de ilk filmde olduğu gibi oldukça duygusal olması bekleniyor.

İlk filmi 2011 yılında çekilmiş ve o yıllarda Halil Sezai kimse tarafından bilinmiyordu. Film içerisinde yer verdiği isyan şarkısı ile birlikte bir anda herkezin ilgi odağı olmayı başaran Halil Sezai çıkardığı albüm şarkıları ile müzik listelerini de kasıp kavurdu. İncir reçeli filminde oyuncular ve senaryonun oldukça duygusal olmazı herkes tarafından beğenilirken 2014 yılında filmin ikinci serisi de ekim aylarında gösterime girecek. Filmde yine duygusal sahnelerin olacağı görülürken yeni bir albüm çalışması daha çıkabilir.


incir-receli-2

Filmin ikinci fragmanında seslendirdiği Halil Sezai- Beyaz Giyme Toz Olur şarkısı ile tekrar müzik listelerinde birinci olacak gibi görünüyor. İlk filmde olduğu gibi çekim yerleri Galata , Karaköy civarı olması bekleniyor. İlk filme umutsuz bir adam ile eğlenceli bir kadının aşk hikayesini izledikten sonra ikinci seride Metin karakterini canlandıran Halil Sezai’nin , Duygunun ölümünden sonra yaşadığı aşk acısı ve yalnızlık yaşantısını izliyor olacağız. İncir Reçeli İzlemek için sinema salonlarında yoğun ilgi ile karşılaşmamak için biletlerinizi önceden ayırtmanızı tavsiye ediyoruz. İlk filmde olduğu gibi ikinci filmde oldukça büyük izlenme sayısına ulaşacak gibi görünüyor. Özellikle İncir Reçeli 2 Fragmanlarda verdiği duygusal konuşmalar ve şarkılar ile uzun süre adından söz edecek .

İncir Reçeli 2 – 1. FRAGMAN

İncir Reçeli 2 – 2. FRAGMAN

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.