Halk Bankası Lise Mezunu Personel Alım Şartları ve Başvuru Tarihleri

halk-bankasi-is-ilanlari

Halk Bankası Lise Mezunu Personel Alım Şartları ve Başvuru Tarihleri

Halk Bankası Türkiye genelinde servis görevlisi olarak istihdam edecek personel alımlarına başladı. Sınav için gerekli olan 50 TL sınav ücretini herhangi bir halk bankası şubesine servis görevlisi adı altında  TC kimlik numaranız ile birlikte yatırmanız gerekiyor. 9 Hazirna 2014 tarihi itibariyle başlayan sınav başvuruları , 10 temmuz 2014 tarihi itibariyle bitiyor. Özellikle lise mezunlarının da sınava gireceği bilgisi ile çok fazla başvuru yapılacak. Halk bankası servis görevlisi sınav tarihi 17 Ağustos 2014 saat: 10:00 da başlayacak.

halk-bankasi-is-ilanlari

Halk bankası servis görevlisi alım şartları ;

Türkiye cumhuriyeti vatandaşı olmak ,

Kamu kurumlarından herhangi bir şekilde mahrum olmamak ,


1984 ve sonrası doğumlu olmak ,

Görevine devam edecek veya daha önceden geçirdiği rahatsızlıklar ile ilgili olarak çalışmasını engelleyen herhangi bir rahatsızlığı olmamak,

Erkek adayların askerlik yapmış olması veya askerliğinin engel olmaması gerekiyor.

Aranılan şartlar neticesinde olumsuz bir durum ile karşılaşıldığında sınav ücretini yatıran adaylara ,ücreti geri iade edilmez.

Halk bankası sınav ücreti , başvuru yapılmadan önce HALK BANKASI şubelerine bireysel olarak yatırılması gerekiyor.

Sınav iki aşamalı olacağı için öncelikle yazılı sınavın başarılı şekilde tamamlanması ardından sözlü sınava uygun olması gerekir.

Adaylar ikamet edilen ilin dışında sınava girecekse bunu sınav merkezine başvurarak değiştirilebilir. Aynı zamanda yazılı sınavın yapılacağı yer kişiye resmi internet sitesi üzerinden bildirilir.

Halk bankası servis görevlisi başvuru formu resmi internet sitesi www.halkbank.com.tr adresinden Anadolu Üniversitesi linkine tıklayarak başvuru formlarını doldurmaları gerekiyor. Bu işlemi yapmadan önce sınav ücreti olan 50 TL’nin ödenmesi gerekiyor.

Başvurusu alınan adayların sınav giriş yerlerinin açıklanması Anadolu Üniversitesinin resmi internet sitesinden kullanıcı adı ve şifresi ile giriş yaparak öğrenebilirsiniz. Ayrıca adaylara sınav giriş belgeleri posta ile yollanmayacak. Halk bankası Servis görevlisi ilanı için yapılacak olan sınavda 100 soru üzerinden değerlendirilecek olup Genel Kültür ve Genel Yetenek sorularından çıkacak. Halk Bankası sınav soruları genellikle bu soru çeşitleri ile adayların karşısına çıkıyor.

Halk Bankası Sınavı için ulaşacağınız telefon ve mail adresleri ;

www.halkbank.com.tr : kariyer@halkbank.com.tr

: (0312) 289 42 86 -89 (Hafta içi her gün 09.00-12.30, 13.30-18.00 saatleri arasında hizmet verilmektedir.)

: Halkbank Genel Müdürlüğü Ek Hizmet Binası İnsan Kaynakları Daire Başkanlığı Söğütözü Mahallesi, 2. Cadde, No: 63, Kat: 15 PK 06520 Söğütözü /ANKARA

: (0 222) 335 05 80 (Dahili 2286) Hafta içi her gün 08.30-12.00, 13.30 – 17.30 saatleri arasında hizmet verilmektedir.

Smav Merkezi Anadolu Üniversitesi

 

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.