Tictoc Nedir ? Tictoc Hataları Ve Çözümleri

tictoc-logo,

tictoc-logo,Tictoc’lamak sloganı ile yerini alan bu uygulama ile ücretsiz mesaj ve sms gönderip alabiliyorsunuz. Üstelik bilgisayarınızda da kullanabileceğiniz bu uygulama ile android, mac os, ios , windows işletim sistemlerini desteklemesi ile oldukça yaygın bir kullanıcı ağına sahip.

Tictoc‘a dahil olmanız için öncelikle uygulamayı kurmanız aynı zamanda telefon ile doğrulama yapmanız gerekiyor. Dünyanın neresinde olursanız olun arkadaşlarınızla  ve sevdiklerinizle mesajlaşabilir, müzik , resim , video gönderip alabilirsiniz. Her geçen gün gelişim gösteren ve yeniliklere açık olan tictoc uygulaması sayesinde  komik resimler oluşturmanız için sticker stüdyo kullanabilirsiniz. Son sürümü güncel olan bir çok tictoc uygulamasında resimlerinizi kısa ve komik animasyonlar ile süslendirerek sevdiklerine gönderebilirsiniz.

Sisteme kayıt olduktan sonra telefon rehberinizde bu uygulamayı kullanan kişileri senkronize ederek konuşmaya başlayabilirsiniz. Uygulamanız içerisinde size özel olan İD numarası ile kişileri rahatlıkla ekleyebilirsiniz.


Bu uygulamayı kullanmasını istediğiniz arkadaşınız  veya sevdiğiniz var ise davet etme özelliği sayesinde davet ederek ücretsiz konuşmaya başlayabilirsiniz. Ücretsiz mesaj uygulaması olan tictoc daveti için  ücretsiz mesaj , e-posta , facebook, whatsapp ve diğer uygulamaları kullanarak davet işlemini başlatabilirsiniz.

Uygulamanın içerisinde bulunan kulüp özelliği sayesinde arkadaşlarınız ile birlikte kulüp kurarak bir çok dosya , resim , video tictoc-uygulama-nedirpaylaşarak keyifli dakikalar yaşayabilirsiniz. Dinle konuş özelliği sayesinde konuşma penceresinde bulunan Walk&Talk özelliği sayesinde kameranızı arkaplan olarak ayarlayıp yürürken konuşabilirsiniz. Tictoc arkadaş ekleme oldukça kolay. Kişinin telefon numarası veya facebook hesabınızı kullanarak basit şekilde ekleme yapabilirsiniz. Aynı zamanda her kullanıcının kendine özel olarak verilen ID numarasını da kullanarak hızlı şekilde ekleme talebi gönderebilirsiniz.

Bu tarz uygulamalar göre çok fazla gelişmemiş fakat gelişmeye açık olan bir yapısı ile diğer uygulamaların önüne geçmesi bekleniyor. Aynı zamanda dosya gönderme ve bilgisayar ortamında da kullanılması , kullanıcılara cazip gelen taraf gibi görünüyor.

Tictoc hataları ve çözümleri ;

Genellikle yükleme konusunda sorun yaşayan kullanıcılar yükleme esnasında internet bağlantısının sorunsuz bir şekilde olması gerekiyor. Aynı zamanda yüklenecek olan yerin yeteri kadar depolama alanının olması gerekiyor. Yeteri kadar alan olmadığı durumlarda uygulama sorunlar çıkartabilir.

Bağlı olduğunuz wifi güvenlik duvarı içeriyorsa SMS onayı gelmez. Kendi mobil bağlantınız üzerinden sms onayını tekrar talep edebilirsiniz.

 

 

“Tictoc Nedir ? Tictoc Hataları Ve Çözümleri” için 1 yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.