Turkcell T50 – Turkcell T-Fit Özellikleri ve Fiyatı

t50-cep-telefonu

t50-cep-telefonuTurkcell akıllı telefon piyasasına rakip olmak için hazırladığı T50 Cep telefonu ile bu geniş pazar içerisinde yer bulmayı hedefliyor. 5 inçlik HD kalitesinde deneyim sunacak olan T50 android versiyonu ile piyasaya çıkmaya hazırlanıyor.  2300 mAh değerinde pil ile hızlı şarj olma özelliği sayesinde bir çok kullanıcı tarafından tercih edileceğini tahmin ediyoruz. Son zamanlarda kullanıcıların özellikle şarj konusunda büyük sıkıntıları bulunuyor.  Android KitKat 4.4.2 versiyonu ile hazırlanan Türkcell t50 ile bilgisayar ortamında yapacağınız tüm işlemleri yapmanız mümkün olabiliyor.

13 Mp kamerası ile gerçek bir görüntü kalitesi sunsa da rekabet ortamı çok fazla olduğu için bu özelliklerin üzerinde cep telefonları olduğunu söyleyebiliriz. 2 Mp ön kamerası ile selfie çekimlerinizi daha rahat ve kolay yapabileceksiniz. Özellikle selfie için üretilen ön kamerası ile herhangi bir uygulama olmadan direk olarak sosyal medya üzerinden paylaşabileceksiniz. Akıllı telefonlarda bulunan kameraların tüm özelliklerini barından T50 Size ekstra bir yenilik sunduğunu söyleyemeyiz. Fakat Turkcell müşterilerine sunacağı bu telefonu kampanyalı bir şekilde satın almanız mümkün.


4G Teknolojisine hazır olan Turkcell t50 , 150 Mbps’ye kadar internet erişimi sağlayabiliyor. Henüz 4g teknoloji ülkemizde başlamamışken böyle bir telefonun çıkması da geleceğe hazırlık olarak değerlendirilebilir. Eğlenceyi ve izlemek istediklerinizi turbo internet hızında yaşayabilirsiniz.

Kaliteli ses çıkışları ile sizi müzik keyfinin en uç noktalarına götürecek Dolby  Digital plus ses özelliği sayesinde sesin tadını çıkartabilirsiniz. Gürültü engelleme özelliği sayesinde yüksek sesli ortamlarda dahi çok rahat bir şekilde konuşabilirsiniz. t-fit

Sağlıklı yaşamı da kontrol altına hazırlanan T50 ile T-fit bileklikleri sayesinde attığınız adımı ölçer , yaktığınız kaloriyi hesaplar , alarm özelliği sayesinde daha sağlıklı bir yaşam sürebilirsiniz. Kısa bir süre sonra satışa sunulacak olan Türkcell T50 Cep telefonu  tüm turkcell mağazalarında yerini alacak. Şuan için satış fiyatı belirlenmemiştir.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.