Avea Eşsiz Tarife Ayarları Nasıl Yapılır ?

essiz_tarife

Ķ
Avea’nın kullanıcılarına sunduğu eşsiz tarife ile her yöne 1000 dk + 1000 SMS ve 2 Gb internet paketinden faydalanabiliyorsunuz. Tek yapmanız gereken 12 ay taahhüt vererek avea bayileri veya müşteri hizmetlerini arayarak bu eşsiz tarifeye geçiş yapabilirsiniz.

Tarife içerisinde bulunan hediye dakikalarınızı ev, iş , sabit numara, diğer operatörler ve diğer anlaşmalı kurumlar ile yapacağınız görüşmeleri kapsamaktadır. Paket içerisinde bulunan sms haklarınızı yurtiçi her yöne kullanabilirsiniz. Yurt dışı ve KKTC ülkelerine göndermeniz standart MMS ücretleri yansıtılmaktadır.


Paket içerisinde bulunan hediye internet ise 1 gb limitli olup bu kotayı geçmeniz halinde standart ücretlerden faydalanacağınız gibi hızın da düşüşler yaşayabilirsiniz. Kullanılmayan haklarınız bir sonraki aya devir etmeyeceği için bulunduğunuz ay içerisinde tüm hizmetleri kullanabilirsiniz. Paketiniz bittiğinde herhangi bir durma veya kapanma söz konusu olmayacağından hattınızda bulunan TL karşılığı hizmeti standart ücretlendirme ile kullanabilirsiniz.

Faturasını avea’ya taşıyan veya iki kez numara taşıma işlemi yaparak avea müşterisi olan kişilerden bir kereye mahsus 30 TL hizmet ücreti alınmaktadır. Tarife 31 Temmuz 2014 tarihine kadar sunulacağı için bu tarihten itibaren müşteri alımları yapılmayacak.

Bu tarifen faydalanmanız için 12 ay boyunca avea müşterisi olduğunuzu beyan etmeniz gerekiyor. Bunu sms ile yapmanız için SOZ yazıp 5555 göndermeniz yeterli. Bu taahhütü verdikten sonra 1 boyunca hizmet almaya başlayabilirsiniz. 12 ay taahhütünüz bittikten sonra diğer paketlerden de faydalanabilirsiniz. 12 Ay boyunca size verilen 24.5 TL ücret’de herhangi bir değişiklik olmayacak. Bu pakete taahhütsüz katılmanız için aylık ödemeniz gereken tutar 34.5 TL olarak belirlenir.

Kullanım haklarınızı öğrenmek için SES, SMS , INTERNET gibi kısa kodları yazarak 5555 sms göndererek öğrenebilirsiniz.  Borç bilgilerinizi öğrenmek için GUNCEL yazarak 5555 göndermeniz halinde güncel borç bilgilerinizi görebilirsiniz. Eşsiz tarife iptal etmek için müşteri hizmetleriniz veya en yakın avea bayilerine müracaat edebilirsiniz.

 

 

“Avea Eşsiz Tarife Ayarları Nasıl Yapılır ?” için 1 yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.