2014 – 2015 Abiye Kıyafet Modelleri

abiye-modelleri

abiye-modelleriAbiye kıyafetleri, özellikle yaz aylarında en çok tercih edilen kıyafet olarak görünüyor. Şık ve sade bir tasarımla karşımıza çıkan mini abiye modelleri 2014 yaz aylarına damga vuracak cinsten. Genç bayanların ilgi odağı olan abiye kıyafetler özellikle yaz aylarında yapılan açık hava davetlerin de , düğünlerde , gece gezmeleriniz de , kararsız kalmadan tercih edebilirsiniz. Özellikle 2014 yılı itibariyle farklı bir tasarımla karşımıza çıkan abiye modelleri arasında kabarık etek modelleri ile tamamlayıcı niteliği taşıyor. Renk seçimlerinde de kararsız kalacağınız abiye kıyafetlerinde , gideceğiniz ortama veya ten renginize göre seçimler yapabilirsiniz.

Bayanların en çok dikkat ettiği konular arasında gelen rahatlık, abiye modelleri arasında sizi daha rahat hissettirecek diz altı etekleri ile tercih edebilirsiniz. Kıyafetlerin üzerinde bulunan işlemeler, taşlar , parlak pullar kıyafeti daha şık bir şekilde gösteren unsurlar olduğundan davetlerde daha ilgi odağı olabilirsiniz. Düğün kıyafetleri arasında da en çok tercih edilen bayan abiye modelleri özellikle tasarımcıların üzerinde durduğu sadelik ve şıklık ön planda duruyor. Bu tarz kıyafetleri tercih edecek olan bayanlar , kıyafet seçimlerinde asla zorlanmayacaklar. Birden fazla güzel model ile karşılaştığınız da kararsız kalmanız sizleri zorlayacağı için kıyafetleri satın almadan önce denemenizde fayda var. Sizleri nasıl gösterdiğini yanınızda bulunan kişilere sorarak fikir alabilir ve siz en uygun abiye kıyafet modellerini tercih edebilirsiniz. 2014 yaz düğünlerinde bu yılın modası haline gelen abiye kıyafetlerinde genel olarak sade bir seçim tercih ediliyor. Vücut yapınızı daha ön plana çıkaran özelliği sayesinde sizleri farklı bir tarza ulaştırarak üzerinizde daha zarif durabiliyor. 2014 Abiye kıyafet modelleri arasında şıklık ve sadelik ön plana çıkarken taşlı ve desenli modellerin de ilgi görmesi gelecek yılın da modası olması bekleniyor.


Size örnek olarak seçtiğimiz güzel abiye modelleri , abiye kıyafetleri , mini abiye etekleri,  mini abiye kıyafetlerine bakarak ilham alabilirsiniz.

 

 

 

“2014 – 2015 Abiye Kıyafet Modelleri” için 1 yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.