Vodafone Esnek Tarife Ayarları

esnek-tarife

2014-vodafone-FreeZoneVodafone freezone ile yapılan kampanya neticesinde size verilen haklardan istediğinizi bir sonraki aya uzatarak hangi ihtiyacınız daha çok ise ona göre esnetebilirsiniz. Pakete üye olduktan sonra ister dakikanı , ister sms isterseniz internet paketinizi bir sonraki aya daha çok esneterek kullanabilirsiniz. Vodafone kullanıcılarına apayrı bir hizmet sağlarken her ay tarifenizi , ihtiyacınız kadar  ayarlayabilirsiniz.

Vodafone Esnek tarifeye geçmeniz için , esnek yazarak 7000 kısa mesaj göndermelisiniz.

Hattınıza yüklediğiniz 25 TL’den itibaren istediğiniz seçeneği esnetmeye başlayabilirsiniz. Örneğin paket içerisinde bulunan konuşma size aylık olarak 250 dakika yetiyor ise bunu esneterek kalan 250’yi diğer aya atabilirsiniz. Bu ay daha çok internete ihtiyacınız var ise paketin tamamını kullanarak esnetme hakkınızı da kullanmış olursunuz.  Tarifeye başlamanız için hattınızda en az 25 Tl olması gerekiyor. 25 TL ile her ay 1000 SMS , 250 DK ve 500 MB internet paketi ile başlayabilirsiniz.

Tarifenizi esnetmek için herhangi bir zamanı beklemenize gerek yok. Aylık süreniz dolmadan önce size verilen haklardan kalan kısımlarını bir sonraki aya esneterek ihtiyacınızda kullanabilirsiniz. Paketin içeriğinde bulunan herhangi bir hizmeti esnetme hakkınız olduğundan diğer iki hakkınız için herhangi bir işlem yapamazsınız.


Paket içeriğinde değişiklik yani esneklik yapmanız için  o hizmetin adını kısa olarak yazarak ÖRNEĞİN ; ” Değiştir İnternet ” 7000 göndermeniz yeterli olacak.

Paketinizde bulunan kullanım haklarınızı sorgulamanız için yapmanız gereken kısa bir mesaj ile SOR ESNEK yazıp 7000 Kısa mesaj göndermeniz. Esnettiğin paket içeriğindeki kullanım haklarını sorgulamak için SOR ESNEK paket içeriğiniz ile birlikte 7000 göndermeniz yeterli.

Esnettiğiniz içeriği durdumanız gerektiğinde İPTAL ESNEK paket kodunu yazarak 7000 gönderebilirsiniz.

Ay sonunda yeterli bakiyenizin olmaması durumunda paket içeriğiniz otomatik olarak yenilenmez ve size sunulan standart tarife üzerinden hizmet almaya başlarsınız. 25 Tl yüklediğiniz zaman her  ay otomatik olarak yenilenir.

Bu paketi kullanmanız için Freezone üyeliği yaptırmanız gerekiyor.

esnek-tarife

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.