Vodafone Arena Hakkında Bilgiler

vodafone-arena

vodafone-arenaVodafone arena beşiktaş spor kulübü ile vodefone şirketlerinin 20 ağustos tarihinde yaptığı anlaşma ile Türkiye’de yapılan en büyük anlaşma olarak 15 yıllık sponsorluk dahilinde başlayan spor kompleksidir. 23 Nisan 1947 yılında inönü stadı yapılarak bir çok spor adamı , futbolculara ev sahipliği yaparak sayısız başarılara imza atmışlardır. Beşiktaş spor kulübüne ait olan ve merkezi olarak oldukça güzel bir konumda olan vodafone arena 2015 yılı son çeyreğinde kapılarını açmayı planlıyor. İnönü stadı yıkıldıktan sonra vodafone arena olarak inşaatına başlanan stad Türkiye’de ilk akıllı stad olarak kapılarını açması bekleniyor.

Avrupa da yapılan stadlar da kullanılan teknoloji ile donatılması beklenen vodafone arena ile spor severlerin ilgi odağı olacak. Mobil ve wifi internet ağı ile ziyaretçilerine doyumsuz bir eğlence sunmayı hedefleyen vodafone arena stadının bunun dışında bir çok özelliği de yer alıyor.

Vodafone arena sadece beşiktaşın mabedi olmanın dışında ziyaretçiler eğlence ve konser merkezi seating-planolarak da hizmet verecektir. İnşaa edilen vodafone arena sadece maç olduğu günlerde değil hafta içi her gün insanlara hizmet verecektir.

Vodafone arena özellikleri ;

45.000 koltuk kapasitesi ,

1600 metre kare restaurant,


1800 metre kare kartal yuvası ve beşiktaş müzesi,

350 araçlık kapalı ve açık otopark

81 engelli koltuğu

Kale çizgisi ile tribün arasındaki mesafe 7.95m

Taç çizgisi ile tribün arası 6.15m

Basına ayrılmış trübün kapasitesi 186

Tribünlerin üzerin tamamen kapalı bir şekilde inşaa edilmiştir.

Maçları daha keyifli izlemeniz için oldukça lüks bir şekilde yapılan locaları da yıllık olarak kiralayabilirsiniz.  Locaların yıllık kiralama bedeli 35.000 $ ile 300.000 $ arasında değişiyor. 

1903 tribünlerinin de taraftarlara özel olarak sunduğu hizmetlerde yer alıyor.

Beşiktaşa ait olan tüm maçlara girme imkanı ,

Deri koltuklar

Koltuklarınıza isim ve logo yaptırma imkanı ,

Tüm maçlara öncelikli bilet alma hakları  ,

Özel müşteri temsilcisi şeklinde özel hizmetleri de yer almaktadır.

 

 

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.