Fifa 2015 Hangi Konsollara Çıkıyor?

wii u

Ülkemizde başta olmak üzere tüm dünya ülkelerinde futbol sporu çok sevilir. Bu durumun yanında en çok satılan oyunlar listesindede futbol oyunları yer alıyor diyebiliriz. KONAMI ile EA SPORTS firması tıpkı FACEBOOK ve TWİTTER sosyal paylaşım siteleri gibi yıllardır birbirleriyle çekişiyorlar. Her sene bir birlerini geçmek için kıyasayı bir mücadele veriyor ve oyunlarında olabildiğince farklı özellikler koyup oyuncularının oyunu beğenmesini hedefliyorlar.

Fifa 2015 oyununu ve tüm Fifa serilerini az çok bililiriz kısaca oyunda hızlı maç yapabilir, antremanlaraçıkabilir, kendi oyuncumuzu yaratabilir, turnuvalar va ligler oluşturabilir ve kariyer modlarında oyun oynayabiliriz.


wii uBu oyunlar her sene birden fazla konsolda çıkarak oyunun daha çok satılması için çalışırlar

Wii U konsolunu çoğumuz bilmez çünkü bu konsolu satın almak istesek dahi satın alamayız çünkü pek satıcısı yok diyebiliriz. Bu durum üzerinde birçok oyun firması oyunlarını Wii U konsolu için uyumlu hale getirecek vakti harcamak istemeyerek oyunlarını bu konsol’a çıkarmazlar. Bu durum üzerinde konsol yapımcısı Nintendo onlarca oyun yaparak Wii U oyun konsolunu ayakta tutmaya çalışıyor ancak ne kadar yapsada hepsine tek başına gücü yetmiyor

Fifa 2015 Oyunu bu sene, Xbox One, PS4, PC, Xbox 360, PS3, Nintendo 3DS ve Playstation Vita için üretilecekken, listede Wii U’nun adı geçmiyor!

Anlaşılan o ki EA SPORTS açıklamada Wii U konsolunu unutmadıysa azda olsa Wii U kullanıcılarını hiç’e saymış olabilir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.