Surface Pro 3 Tabletinin İnceleme Puanı Nedir?

surface pro 3 - 1

Microsoft hayatımıza girdiği günden beri giriştiği iş kalmamış durumda. Hayatımızda belki en çok kullandığımız teknoloji Microsoft olabilir çünkü bu firma kendisini o kadar büyüttüki bilgisayar işletim sistemlerinden, oyunlara, tabletlerden bilgisayarlara, arabalardan akıllı telefonlara kadar onlarca işe girişti kiminde başarılı oldu kiminde başarılı olamadı ancak genel olarak baktığımızda büyük bir başarı söz konusu.

Surface Pro 3


Fakat Microsoft’un yaptığı Surface Pro 3 tablet’ine incelemelerden çok kötü bir puan geldi daha önce çıkan Surface Pro tablet serisinin birince ve ikinci serileri incelenmiş ve büyük hatalar bulunmuştu bunun üzerinde üçüncü serisi çok dikkatli bir şekilde bekleniyordu ve tabletimizin üçüncü serisi geldiğinide iFixit tarafından didik didik incelendi o kadarki Surface Pro 3 tableti param parça edildi ve herşeyi ile incelendi ve 10 üzerinden sadece 1 puan almayı başardı. Bu kadar kötü puan almasının altında büyük hatalar yatıyor tabi birde bir tableti param parça yaptıktan sonra incelemeden yüksek puan gelmesini kimse beklemez çünkü tablet çok dikkatli bir şekilde inceleniyordu.

surface pro 3 - 1

İlk olarak bu Surface Pro 3 tabletinin tamiri çok zor özellikle bilgisayarcılar bile yapamıyor vaziyette devamında tabletin pil ömrü kısa olduğu gibi tablet’in pil’i monitör’e sıkı sıkıya yapıştırılmış durumda üstelik bunulada kalmıyor içinde bulunan donanım ürünlerininde bir birlerine yapıştırılmış olduğu düşünülüyor. Böyle bir tabletin tamiri gerçekten imkansız gibi duruyor ve bu yapımında sinsi bir plan sonucu oluşmuş olabileceği düşünülüyor

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.