Stok E-Posta Uygulaması Nedir? Nasıl Kullanılır?

E-posta hesapları aslında hayatımızda büyük bir önem taşıyor çünkü piyasaki tüm web sitelerine mail’siz üye olamıyoruz diyebiliriz bunun için herkes e mail açıyor heleki bir kişinin 4-5 tane bile hesabı olabiliyor çünkü kimse e-postalarını kontrol etmiyor bakmıyor ve şifresini unutup yeni bir mail hesabına ihtiyaç duyuyor.

google play


Tabiki yine kullanan sayısıda hiç fena değil ancak eski MSN dönemlerini bilirsiniz o zamanlar herkes e-postasını hem kullanıyor hemde sürekli olarak giriş yapıyordu şimdi ise eskiye nazaranla kullanılma oranının kat ve kat ve kat daha düştüğünü açıkca ifade edebiliriz.

E-Posta uygulama sahipleri hala bazı uygulamalarla e-postaların kullanılmasını sağlamak için çalışma yapıyorlar ancak ne yalan söyleyelim hiç biri tutmuyor desek pekte yalan olmaz. Özellikle yahoo,gmail,outlook vb. gibi büyük e-posta firma sahiplerinden oluşturulan e-posta hesaplarınızı bilgisayar üzerinden web sitelerden bakabilirsiniz. Bunun yanı sıra android için oluşturulmuş programlardanda mail’lerimize kolaylıkla bakabiliyoruz şimdi ise Stok E-posta devri başlıyor.

stok

Bu program oldukça gmail kullanımına benziyor hatta ilk kullandığınızda pekte fark hissetmeyebilirsiniz Google’ın e-posta uygulaması, birkaç eksiği dışında Gmail uygulamasına oldukça benziyor. Hotmail, Yahoo, Outlook ve herhangi bir POP3, IMAP, Exchange hesabını destekleyen uygulama, artık ayrı olarak güncellenebildiği için yeni Android sürümlerini beklemenize gerek kalmıyor.

Eskilerdende bu programı bilenler olabilir ancak o zamanlar Stok E-posta uygulaması sadece Nexus ve Google Edition için kullanılıyordu şimdi ise tüm android telefonlarda bu programı rahatlıkla kullanabilirsiniz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.