LINE Uygulamasını Kaç Kişi Kullanıyor?

line istatistik

Akıllı telefonu olupta içinde ücretsiz mesajlaşma programı kullanmayan yoktur heralde. Bu alanda birçok firmanın ürettiği onlarca program var ancak ziyaretçilerin çoğu kendi kullandıkları programdan başkasına yönelmiyor. LINE mesajlaşma programı bugün itibari ile kurulduklarının 3. senesine geldiler ve bu zamana kadar büyük başarıya ulaştılar.

line 2Programlarının eskimemesi için aralıklarla güncelleme yapmaları ve reklamlara milyon dolarlık harcama yaptıklarını biliyoruz bu seviyelere gelmek için gerçekten büyük bir yatırım yaptılar ancak görünen o ki artık LINE bu harcamalarının karşılığını alacak çünkü yeni gelen istatistikliklere göre LINE 1 Milyar indirilme rekoruna ulaştı. Her ne kadar bu indirilme rakamı önemli olmasada LINE gerçekten kaliyeli bir program olduğunu bizlere kanıtlıyor.


Mesajlaşma programlarının bir çoğu kurulduktan sonra büyük bütçeli reklamlar veriyor ve bir çoğu indirme rekoru kuruyor çünkü bizlerde başta olmak üzere tm gençler gördükleri reklamlardaki mesajlaşma programını hemen indiriyor ancak birçoğunu kullanmadan geri siliyoruz ama LINE’nin bu haftaki istatstiklerine göre LINE dünya genelinde 470 Milyon kişi tarafından kullanılıyor.

line istatistik23 Haziran 2011 yılında kurulan LINE artık büyük bir firma haline gelmiş durumda ve aralıklarla yaptıkları güncellemelere devam edecekleri belli oluyor. Bu başarının devamı elbette gelecektir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.